Penzion Pod Vinicí Pardubice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Pod Vinicí

K Vinici 1901, Pardubice
penziony a ubytování Pardubice
Foto Penzion Pod Vinicí
Penzion Pod Vinicí si rezervujte online

Penzion Pod Vinicí je umístěn v prvním patře budovy. V přízemí je pro naše hosty otevřena také restaurace, kde nabízíme polední menu a minutkovou kuchyni. Všechny pokoje mají výhled na sportovní areál a park a zajistí Vám tak maximální klid na odpočinek.

Pro hosty našeho penzionu Pardubice je zajištěno bezplatné parkování ve dvoře.

V areálu penzionu Pardubice se nacházejí tenisové a volejbalové kurty, herna stolního tenisu, fitnes, fotbalové hřiště. Všechna sportoviště si hosté našeho penzionu Pardubice mohou pronajmout.

Pokoje v penzionu

Součástí každého pokoje je sociální zařízení, TV. Kompletní prostory našeho ubytování Pardubice jsou pokryty volně dostupným internetovým signálem (WiFi). Maximální kapacita našeho penzionu je 20 lůžek. Našim hostům je k dispozici zdarma lednice a rychlovarná konvice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Pod Vinicí stravování

Pro naše hosty je otevřena restaurace, kde nabízíme polední menu a minutkovou kuchyni.

Popis okolí penzionu, Pardubice a Východní Čechy

Jedna z mnoha pardubických cyklostezek vede přímo kolem naší restaurace Pod Vinicí a penzionu Pardubice. I to je jeden z důvodů, proč je náš penzion Pardubice hojně vyhledáván nadšenci tohoto sportu.

Řekne se Pardubice, Východní Čechy, ale kde Penzion Pod Vinicí hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Pod Vinicí K Vinici 1901 Pardubice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

200 metrů od našeho penzionu Pardubice se nachází zastávka MHD, která zajišťuje přímé spojení s vlakovým a autobusovým nádražím, zimním stadionem,


Fotogalerie ubytování Penzion Pod Vinicí

Penzion Pod Vinicí recenze na ubytování v Pardubicích

Reference na ubytování Penzion Pod Vinicí

Nabízí Penzion Pod Vinicí kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Pod Vinicí na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Pod Vinicí můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Pod Vinicí z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12764 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Pod Vinicí a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Pod Vinicí nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Pod Vinicí je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pardubice/penzion-pod-vinici">Penzion Pod Vinicí je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Pod Vinicí je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě