Penzion EU Ostrov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion EU

Dukelských hrdinů 1346, Ostrov
penziony a ubytování Ostrov
Foto Penzion EU

Nově zrekonstruovaný rodinný pension je situován v malebném městě Ostrov jen 15 kilometrů od centra Krušných hor, Božího Daru, Jáchymova a Karlových Varů.

Nabízíme Vám velmi prostorné a pohodlné ubytování v rodinné atmosféře. Ubytovat se můžete v útulných pěti vícelůžkových pokojích (apartmánech). Kapacita pensionu je 10-15 osob.
Využít lze i v letních měsících příjemného posezení u zahradního krbu. Naši hosté mohou také využít posilovnu, infrasaunu včetně hydromasážní vany (jacuzzi), kosmetických služeb a školící místnosti (kapacita cca15 osob). K dispozici je zdarma na všech pokojích vysokorychlostní wi-fi připojení.
Parkování je možné přímo před objektem, případně v garáži či na vlastním oploceném pozemku.

Pokoje v penzionu

Ubytovat se můžete v útulných pěti vícelůžkových pokojích (apartmánech). Kapacita pensionu je 10-15 osob. Nabízíme ubytování v pensionu se samostatným vchodem, ve třech dvoulůžkových pokojích. Dále nabízíme ubytování v plně zařízených apartmánech pro ty, kteří dávají přednost soukromí. První apartmán - dvoulůžkový s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky. Mini kuchyňským koutkem, lednice, varná konvice, MV trouba. Apartmán je standardně vybaven, LCD/TV, Wi-fi. Druhý apartmán - - dvoulůžkový s vlastním sociálním zařízením, kompletně zařízená kuchyň, s lednicí, pračkou, sporákem, MV troubou. Apartmán je standardně vybaven, LCD/TV, Wi-fi, trezorem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion EU stravování

Přímo v pensionu se nevaří. V každém apartmánu je vlastní kompletně vybavený kuchyňský kout. Pokud máte chuť vyrazit do restaurace, v těsném sousedství (100m) v okruhu
cca. 150m je 5-8 kvalitních restaurací. Určitě si zde vyberete z pestré nabídky hotových českých jídel, místních specialit či minutek. 100m od pensionu jsou supermarkety.

Popis okolí penzionu, Ostrov a Západočeské lázně

Město Ostrov leží na úpatí Krušných hor mezi dvěma západočeskými lázeňskými městy – Karlovy Vary a Jáchymovem. Svou polohou je Ostrov optimálním výchozím i cílovým bodem pro letní a zimní turistiku. Skály kolem města jsou lákadlem pro horolezce.
Pokud se ubytujete v našem Pensionu EU, určitě si vyberete z nabídky turistických zajímavostí, které Vám město Ostrov a blízké okolí Krušných hor nabízí.
Turistické zajímavosti - Cyklotrasy, turistické trasy, zajímavé výlety do okolí Krušných hor. V zimě můžete využít lyžařské areály na Božím Daru, Klínovci a Perninku, lanovky a nebo snowboardové trasy.
Historické památky - Historie města Ostrov u Karlových Varů. Seznamte se blíže s historií města, nebo navštivte známé historické památky Ostrova.
Historie města - Seznamte se s historií města Ostrov ležícího v blízkosti lázeňského města Karlových Varů. Počátek historie města sahá až do 13. století.

Řekne se Ostrov, Západočeské lázně, ale kde Penzion EU hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion EU Dukelských hrdinů 1346 Ostrov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem. V blízkosti penzionu se nachází autobusová i vlaková zastávka.


Ceník ubytování Penzion EU

Ubytování Ostrov
od 500 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion EU

Penzion EU recenze na ubytování v Ostrově

Reference na ubytování Penzion EU

Nabízí Penzion EU kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion EU na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion EU můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion EU z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion EU

Adresa a kontakt na Penzion EU
Dukelských hrdinů 1346
36301 Ostrov


ev.č.15254 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion EU a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion EU nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion EU je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-ostrov/penzion-eu">Penzion EU je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion EU je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě