Penzion České Perly Nymburk

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion České Perly

Vodárenská 122, Nymburk
penziony a ubytování Nymburk
Foto Penzion České Perly

Penzion České perly Vám přináší krásy Nymburka na dosah ruky. Snažíme se nabízet maximální komfort všem zákazníkům, kteří se rozhodnou navštívit naše ubytovací zařízení.

Ubytování České perly je v CENTRU Nymburka. Pension je situován na nymburské hlavní třídě ulice Palackého, 20m chůze na náměstí Přemyslovců a 30m od zastávky MHD, která je na hlavním náměstí. Hlavní vlakové a autobusové nádraží v Nymburce je vzdáleno přibližně 10 min pomalé chůze.

K ubytování v nymburském pensionu slouží dva dvoulůžkové luxusní apartmány s možností přistýlky. Samozřejmostí je možnost snídaně, Wifi připojení, vlastní sociální zařízení, LCD televize a kuchyňský kout pro případ vaření. Veškeré vybavení je uzpůsobeno maximálnímu požitku ubytovaného. Ubytovací zázemí přímo sousedí s vinotékou. Je tedy možné nechat ubytovaným připravit degustační večer a dozvědět se něco více o víně.

V blízkosti našeho ubytování se nachází tradiční staročeské, italské i čínské restaurace, irská hospůdka, bowling, sport bary, obchůdky s luxusním oblečením aj.

Pokoje v penzionu

K ubytování v nymburském pensionu slouží dva dvoulůžkové luxusní apartmány s možností přistýlky. Mezi základní vybavení apartmánů samozřejmě patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, LCD televize, pracovní stůl, připojení k internetu (Wifi), centrální topení a kuchyň. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, varnou deskou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a jídelním stolem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion České Perly stravování

Apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyňkou. Jinak v blízkosti našeho ubytování se nachází tradiční staročeské, italské i čínské restaurace, irská hospůdka, bowling, sport bary, obchůdky s luxusním oblečením aj.

Popis okolí penzionu, Nymburk

Ubytování České perly je v CENTRU Nymburka. Pension je situován na nymburské hlavní třídě ulice Palackého, 20m chůze na náměstí Přemyslovců a 30m od zastávky MHD, která je na hlavním náměstí. Hlavní vlakové a autobusové nádraží v Nymburce je vzdáleno přibližně 10 min pomalé chůze.

Řekne se Nymburk, ale kde Penzion České Perly hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U vinotéky Vodárenská 1718 Nymburk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion České Perly Nymburk Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme, klimatizace, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, hotelový transport, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát bowling 200 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion České Perly poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion České Perly nabízí: vinárna 5 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: jízda na koni.


Ceník ubytování Penzion České Perly

Penzion České Perly zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Nymburk.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion České Perly

Penzion České Perly recenze na ubytování v Nymburku

Reference na ubytování Penzion České Perly

Nabízí Penzion České Perly kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion České Perly na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion České Perly můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion České Perly z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion České Perly

Adresa a kontakt na Penzion České Perly
Vodárenská 122
28802 Nymburk


ev.č.14522 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion České Perly a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion České Perly nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion České Perly je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-nymburk/penzion-ceske-perly">Penzion České Perly je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion České Perly je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě