Penzion Na faře Nové Hamry

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na faře

Nové Hamry 67, Nové Hamry
penziony a ubytování Nové Hamry
Foto Penzion Na faře

Stylově zařízený penzion, v prostorách bývalé fary, nabízí příjemné ubytování s romantikou horských obcí minulého století. Penzion je celý nekuřácký a tudíž vhodný pro rodiny s dětmi. Obec Nové Hamry byla založena v 15. století horníky. Své jméno dostala podle nového hamru postaveného pod Dvorským vrchem.

Tradiční česká kuchyně jenom umocní pohodu tohoto penzionu. Zdravý horský vzduch po době strávené na lyžích v zimní sezóně nebo v létě po pěší tůře či po vyjížďce na horských kolech, dozajista zlepší vaši chuť k jídlu. Ubytování je se snídaní, polopenzí, popřípadě s plnou penzí.

V těsné blízkosti penzionu je lyžařský areál "Nad kostelem" se třemi sjezdovkami s vleky a naproti přes silnici velké parkoviště. Sto metrů od penzionu je lyžařská školička pro děti a začátečníky s dvěma sjezdovkami a nedalekou půjčovnou lyžařských potřeb a horských kol. Mezi penzionem a parkovištěm je horský bufet "Krmelec", ke kterému lze v zimě sjet na lyžích. Lyžařské areály Boží Dar, Klínovec a Pernink jsou odtud cca 20 min. autem. V okolí najdete trasy pro túry na běžkách po Krušnohorské magistrále i letní projížďky na horských kolech nebo pěší výlety přírodou Krušných hor. Celoroční možnost výletů do sousedního Německa.

Pokoje v penzionu

Ubytování v nově restaurovaných prostorách s kapacitou 41 míst v 11 pokojích (1/2, 1/3, 9/4), vám poskytne příjemné prožití zde stráveného času. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením a WIFI připojením na internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Na faře stravování

Stravování v penzionu nabízí tradiční domácí českou kuchyni.

Snídaně jsou dle obsazenosti penzionu buď servírované teplé snídaně nebo formou švédského stolu. Je možné si doobjednat také polopenzi nebo i plnou penzi. Oběd i večeře zahrnuje polévku a hlavní jídlo. Jsme zvyklí zajistit vegetariánské či bezlepkové stravování.

Stylově zařízená jídelna je vybavena podlahovým topením, což ocení zvláště děti.

Další možnost stravování nabízí bufet KRMELEC, kde nabízíme celodenní rychlé občerstvení typu utopence, naložený hermelín, klobása a podobně.

Popis okolí penzionu, Nové Hamry a Krušné hory

Krásná příroda Krušných hor láká k výletům v každé roční době na kole, pěšky nebo na běžkách. Po Nových Hamrech jsou dvě naučné stezky. Na krásnou vyhlídku lákají rozhledny Pajndl nebo rozhledna na Blatenském vrchu.

V zimě je možné využít kvalitně upravené běžecké stopy v nejbližším okolí nebo se napojit na Krušnohorskou magistrálu a užít si delší tůru. Krušné hory nabízejí i kvalitní podmínky pro sjezdové lyžování. V Nových Hamrech jsou tři areály na lyžování U Smrku, Za Kostelem a ABC ski včetně školičky pro nejmenší lyžaře. V dojezdové vzdálenosti jsou ski areály na Plešivci, Klínovci, Potůčkách nebo na Perninku.

Další výlety lze podniknout do blízkých Karlových Varů nebo na Hrad Loket.

Řekne se Nové Hamry, Krušné hory, ale kde Penzion Na faře hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion na Faře Nové Hamry 67 Nové Hamry. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Na faře

Penzion Na faře zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Nové Hamry.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Na faře

Penzion Na faře recenze na ubytování v Nových Hamrech

Reference na ubytování Penzion Na faře

Nabízí Penzion Na faře kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na faře na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na faře můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na faře z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Na faře

Adresa a kontakt na Penzion Na faře
Nové Hamry 67
36221 Nové Hamry


ev.č.11108 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na faře a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na faře nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na faře je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-nove-hamry/penzion-na-fare">Penzion Na faře je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na faře je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě