Penzion Tebo Nová Včelnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Tebo

Nádražní ulice 214, Nová Včelnice
penziony a ubytování Nová Včelnice
Foto Penzion Tebo
Penzion Tebo si rezervujte online

Penzion Tebo se nachází v centru městečku Nová Včelnice a svým hostům nabízí ubytování v deseti jedno, dvou a třílužkových pokojích s celkovou kapacitou 21 lůžek.

Penzion Tebo se nachází v centru městečka Nová Včelnice ve vzdálenosti 150m od zastávky autobusu a 400m od zastávky legendární úzkokolejky. Novou Včelnici neleznete 12 km od Jindřichova Hradce na pomezí krajů Jihočeského a Vysočiny. Svým hostům nabízí ubytování v deseti jedno, dvou a třílužkových pokojích s celkovou kapacitou 21 lůžek.

Penzion má vlastní parkoviště před objektem, které je hostům k dispozici zdarma.

Přímo v penzionu je možnost objednání masáží

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Tebo stravování

Přímo v penzionu lze dokoupit za 50, -Kč kontinentální snídani. Ve druhém patře jsou hostům k dispozici společné prostory vybavené lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Ve vzdálenosti 200m od penuionu se nachází Restaurace u Zámku kde je možno objednat polopenzi za 220, -Kč. K večeři je výběr ze dvou jídel (výběr je třeba provést den předem) nebo možnost objednání minutek z menu.

Řekne se Nová Včelnice, ale kde Penzion Tebo hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Tebo Nádražní ulice 214 Nová Včelnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Tebo

Penzion Tebo recenze na ubytování v Nové Včelnici

Reference na ubytování Penzion Tebo

Nabízí Penzion Tebo kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Tebo na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Tebo můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Tebo z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11361 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Tebo a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Tebo nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Tebo je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-nova-vcelnice/penzion-tebo">Penzion Tebo je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Tebo je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 497 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.