Penzion Blanko Nová Bystřice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Blanko

Smrčná 61, Nová Bystřice
penziony a ubytování Nová Bystřice
Foto Penzion Blanko

Hledáte komfortní a cenově dostupné ubytování se stravováním v nádherné přírodě jižních Čech v lokalitě Česká Kanada? Už nehledejte… rodinný penzion Blanko se nachází v srdci České Kanady poblíž Nové Bystřice je ideálním místem pro vaši dovolenou, ať už toužíte po romantickém wellness víkendu ve dvou, aktivní dovolené na golfu, kolech či běžkách nebo pouhé relaxaci s dětmi či přáteli v příjemné atmosféře našeho penzionu. Vaříme z místních surovin domácí stravu bez polotovarů.

Potěší vás naše útulné, moderně zařízené a čistotou vonící pokoje s pohodlnými postelemi, vlastní koupelnou s WC a bezplatným Wifi připojením. Vedle pokojů nabízíme také ubytování v apartmánech a studiích, které navíc disponují vybaveným kuchyňským koutem a TV. Pro hendikepované osoby je připraven bezbariérový pokoj. Mimochodem, prostory penzionu jsou výhradně nekuřácké, naše obsluha je vždy milá a ochotná a v areálu je k dispozici bezplatné parkoviště.

Rodiče s dětmi se u nás budou cítit jako v bavlnce. Děti se pobaví na pískovišti nebo na dětském hřišti.

Penzion obklopuje nádherný lesopark s ohništěm, hřištěm a týpím, který přímo vybízí k poznávání, hrám a výpravám za dobrodružstvím (vybavení vám zapůjčíme na vyžádání). Můžete se tu ponořit do příjemně teplé a čisté vody rybníku Blanko, která láká k relaxaci a díky obsahu rašeliny blahodárně působí na pleť. A pokud budete mít chuť, můžete vyzkoušet také naši novou finskou saunu!

To vše jen dvě hodiny cesty autem z Prahy, Brna či Vídně. U nás se vám bude líbit.

Pokoje v penzionu

Dvoulůžkový pokoj ve vile (economy)
1 pokoj se 2 samostatnými postelemi (možno spojit v dvoulůžko), koupelna se sprchovým koutem a WC, TV

Dvoulůžkový pokoj ve vile s možností 2 přistýlek
1 pokoj se 2 samostatnými postelemi (možno spojit v dvoulůžko), a palandou (=přistýlky) pro dva, rozkládací pohovka, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV

Apartmán pro 4 osoby
2 pokoje (dvoulůžko, samostatné postele s možností spojení v dvoulůžko), koupelna s vanou a WC, kuchyňský kout, TV

Studio pro 2 osoby
1 pokoj (dvoulůžko), koupelna s vanou a WC, kuchyňský kout, TV

Bezbariérové studio pro 2 osoby
1 pokoj (dvoulůžko), koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout, TV

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Blanko stravování

Nadchnou vás také bohaté bufetové snídaně (nechybí cereálie ani mléčné výrobky) a možnost polopenze. U nás si pochutnáte, ať už máte rádi domácí houskové knedlíky a vydatné omáčky, regionální rybí speciality, čerstvé saláty nebo odlehčená vegetariánská jídla. Polotovary ani přesmažený tuk nemají v naší kuchyni místo a dětské porce jsou levnější.

Popis okolí penzionu, Nová Bystřice a Jižní Čechy

Penzion obklopuje nádherný lesopark s ohništěm, hřištěm a týpím, který přímo vybízí k poznávání, hrám a výpravám za dobrodružstvím (vybavení vám zapůjčíme na vyžádání). Můžete se tu ponořit do příjemně teplé a čisté vody rybníku Blanko, která láká k relaxaci a díky obsahu rašeliny blahodárně působí na pleť. A pokud budete mít chuť, můžete vyzkoušet také naši novou finskou saunu!

Řekne se Nová Bystřice, Jižní Čechy, ale kde Penzion Blanko hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Blanko Smrčná 61 Nová Bystřice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Blanko

Penzion Blanko zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Nová Bystřice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Blanko

Penzion Blanko recenze na ubytování v Nové Bystřici

Reference na ubytování Penzion Blanko

Nabízí Penzion Blanko kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Blanko na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Blanko můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Blanko z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Blanko

Adresa a kontakt na Penzion Blanko
Smrčná 61
37833 Nová Bystřice


ev.č.15078 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Blanko a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Blanko nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Blanko je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-nova-bystrice/penzion-blanko">Penzion Blanko je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Blanko je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě