Penzion V Podzámčí Moravská Třebová

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion V Podzámčí

Rybní nám. 134/3, Moravská Třebová
penziony a ubytování Moravská Třebová
Foto Penzion V Podzámčí
Penzion V Podzámčí si rezervujte online

Rodinný penzion se nachází u zámeckého parku asi 250m od náměstí. Provoz je celoroční, nonstop 7 dní v týdnu. Veškeré prostory jsou nekuřácké. K dispozici je infra sauna, masážní křeslo, wifi připojení a zapůjčení kol. Parkování je v uzamčeném dvoře.

Penzion V Podzámčí se náchází ve městě Moravská Třebová. Penzion byl otevřen v roce 2004 a svým hostům nabízí 4 dvoulůžkové pokoje. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - sprchou, WC a umyvadlem s vestavěnou skříní. Dále je na pokojích k dispozici minibar s ledničkou, barevný televizor (včetně satelitního příjmu), policové a věšákové skříně. Připojení k Internetu je samozřejmostí a to pomocí WiFi technologie. Hostům je k dispozici společenská místnost s barem, kde se podávají snídaně. V této místnosti je možnost připojení na internet. Dále pak parkoviště v uzavřeném prostoru penzionu, ale i úschovna kol, kočárků, lyží, bruslí atd.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Moravská Třebová, Východní Čechy, ale kde Penzion V Podzámčí hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion V Podzámčí Rybní náměstí 3 Moravská Třebová. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Ve vzdálenosti asi 200 m od penzionu se nachází náměstí TGM, kde jsou restaurace poskytující celodenní stravování.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion V Podzámčí Moravská Třebová Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, informační služba, zdravotní středisko 500 m od penzionu, možnost vyprání prádla za poplatek 50 Kč, bezpečnostní schránka na pokoji, obchodní centrum 200 m od penzionu, pokojová služba, půjčovna dvd v penzionu, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, rezervace letenek, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku - 1 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 500 m od penzionu, zahrát bowling 200 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 500 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme 500 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je 200 m od penzionu, si jít zastřílet na střelnici 500 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 200 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion V Podzámčí poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion V Podzámčí nabízí: restaurace, bar, zahrádka, cukrárna 300 m od penzionu, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka 500 m od penzionu, dětské hřiště 100 m od penzionu, kino 500 m od penzionu, divadlo 500 m od penzionu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion V Podzámčí

Penzion V Podzámčí recenze na ubytování v Moravské Třebové

2 komentáře k tomuto penzionu

 • reagujte na tento názor Úterý, 15 Únor 2011 17:31 reference od Kristýna Kočí

  Musím jen souhlasit s pisatelkou přede mnou. Bylo to úžasné odreagování. S manželem jsme si na pokoj objednali masáž no prostě super. Saunu a vířivku jsme dávali bez časového omezení. S tak příjemným prostředím a vlídným jednáním majitelů se jen tak nesetkáte. Doporučuji všem.

 • reagujte na tento názor Pátek, 26 Listopad 2010 14:12 reference od Cabadajová Alexandra

  chtěla bych poděkovat majitelům a všem zamilovaným doporučit wellness pokoj v tomto penzionu. Bylo to fantastické odreagování a ve velmi krásném a útulném prostředí.Sauna, výřivka a svíčky na pokoji = ideální kombinace pro romantické chvilky

Reference na ubytování Penzion V Podzámčí

Nabízí Penzion V Podzámčí kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion V Podzámčí na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion V Podzámčí můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion V Podzámčí z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13346 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion V Podzámčí a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion V Podzámčí nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion V Podzámčí je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-moravska-trebova/penzion-v-podzamci">Penzion V Podzámčí je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion V Podzámčí je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion André
  Penzion André Ubytování na okraji centra Valtic, přímo pod zámkem Ubytování André***+ se nachází přímo v centrum Valtic pod zámkem. Ubytování…
  penziony Valtice, ubytování od 1500 Kč
 • Penzion U Heligonky
  Penzion U Heligonky Pension U Heligonky nabízí kvalitní, cenově dostupné ubytování přímo v centru Brna. Díky svojí poloze je centrum…
  penziony Brno-Zábrdovice, ubytování od 950 Kč
 • Penzion Pod vlekem
  Penzion Pod vlekem Penzion pod vlekem se nachází v provozní budově lyžařského vleku. Stavba byla dokončena v roce 2003. Celková kapacita…
  penziony Němčičky, ubytování od 490 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě