Penzion Excalibur Moravská Třebová

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Excalibur

Cihlářova 5/15, Moravská Třebová
penziony a ubytování Moravská Třebová
Foto Penzion Excalibur
Penzion Excalibur si rezervujte online

Excalibur penzion se nachází v městské památkové rezervaci v krásném historickém centru města Moravská Třebová a nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích.

Pro příjezd na parkoviště penzionu EXCALIBUR zadejte, prosím, do navigace ulici Farní (zadní trakt penzionu). Neváhejte nás kontaktovat 24 hodin denně.

,

Excalibur penzion se nachází v městské památkové rezervaci v krásném historickém centru města Moravská Třebová – na pěší zóně ulice Cihlářova 5/15 80m od náměstí a je vzdálen cca. 12 minut jízdy od okresního města Svitavy.

Pokoje se nachází v prvním a druhém patře budovy. V ceně je vlastní parkoviště v zadním traktu penzionu ulice Farní. Při delším pobytu nebo při ubytování více osob je možnost slevy. (STANDARTNÍ CENA: 1/1 POKOJ: 700, - Kč 1/2 POKOJ: 1400, - Kč) Snídaně v ceně.

Díky našemu ubytování můžete v Moravské Třebové strávit příjemnou noc a příští den třeba navštívit historické památky Moravské Třebové nebo okresního města Svitavy a pěkným výletem je rovněž nedaleká „Smetanova Litomyšl“ nebo blízký hrad Bouzov či Svojanov.

Pro příjezd na parkoviště penzionu EXCALIBUR zadejte, prosím, do navigace adresu:

Farní 18, Moravská Třebová (zadní trakt penzionu)

Pokoje v penzionu

Pokoje se nachází v prvním a druhém patře budovy. V ceně je vlastní parkoviště v zadním traktu penzionu. Při delším pobytu nebo při ubytování více osob je možnost slevy. Každý pokoj má sociální zařízení, barevný televizor a wifi internetové připojení. Ubytování Moravská Třebová -penzion Excalibur je připraveno zajistit Vám příjemný pobyt.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Excalibur stravování

Restaurace Excalibur se nachází v městské památkové rezervaci v Moravské Třebové v historickém centru města – na pěší zóně ulice Cihlářova, 80 metrů od náměstí. Restaurace nabízí příjemné posezení v moderním a stylově čistém prostředí. Klademe důraz na lehkost, jednoduchost a harmonii jak interiéru, tak chutí nabízených jídel, která jsou vařena výhradně z čerstvých a kvalitních surovin.

V restauraci Excalibur pravidelně organizujeme celou řadu tematicky zaměřených gastronomických akcí, na kterých mohou hosté ochutnat kulinářské speciality různých zemí a kontinentů nebo menu sestavené s důrazem na sezónně dostupné, čerstvé ingredience. Restaurace Excalibur dále nabízí zajištění slavnostních rautů, svatebních hostin, podnikových akcí a večírků, oslav narozenin i jiných životních událostí. Pro návštěvníky je k dispozici i ubytování v penzionu Excalibur, který se nachází v prvním patře nad restaurací. V celé budově je WiFi připojení.

Při přípravě všech nabízených pokrmů nepoužíváme průmyslově vyráběné polotovary, koncentráty a dochucovadla. Nepracujeme s mraženým masem, rybami nebo zeleninou. Jídla jsou ochucena pouze bylinkami z naší zahrádky, mořskou solí, čerstvě mletým pepřem a vývary nebo základní omáčkou. Menu je pečlivě sestaveno naším šéfkuchařem vždy s ohledem na sezonní dostupnost jednotlivých ingrediencí. V nabídce restaurace je rovněž špičková káva, vynikající medovina a kvalitní víno z naší vinotéky. Kapacita restaurace je 101 míst, k dispozici je oddělený salonek.

Popis okolí penzionu, Moravská Třebová a Východní Čechy

Město Moravská Třebová bylo založeno kolem poloviny 13. století Borešem z Rýzmburka, jenž povolal kolonisty ze středního Německa a Horní Falce. Oblast dosud zřejmě řídce osídlená slovanským obyvatelstvem se tak stala součástí německého jazykového ostrova, který dostal v 19. století jméno „Hřebečsko“. Zámky - Zámek Moravská Třebová - nejstarší renesanční kamennný portál na sever od Alp, Litomyšl - památka UNESCO, renesanční architektura, ZoomBoskovice - empírový zámek, Čechy pod Kosířem - empírový zámek, expozice J. Mánesa, Náměšť na Hané - neoklasicismus, sbírky církevních slavnost. kočárů, míšeňského, porcelánu, francouzský park, Arcibiskupský zámek Kroměříž - památka UNESCO, Zoom správní centrum arcibiskupa, krásné rokokové interiéry. Hrady - Bouzov - nejnavštěvovanější hrad Moravy, několik Zoomprohlídkových okruhů, malebná poloha, Svojanov u Poličky - stálé výstavní expozice, bohatý letní kulturní program, Šternberk - unikátní kolekce kachlových kamen, gotická Šternberská madona. Magická cesta Nejen restaurace Excalibur, ale i město Moravská Třebová a jeho okolí, má magickou atmosféru. Pouhé 3 km od Excalibru se nachází opravdu zajímavé místo. Je to cesta, která je z kopce, a přitom pokud byste na ní zapomněli například odbržděné auto, rozjelo by se samo naopak do kopce. Totéž se stane třeba i s naplněnou plastovou láhví a podobně. Zoom Proto nejde pouze o magnetickou energii, i když je na protějším kopci velký pramen se silně železitou vodou. Citlivým lidem může toto místo způsobit točení hlavy i různé pocity a prostor vytváří silný optický klam. Proto se zde nenechte zmást - cesta je sice mírně, ale opravdu z kopce, což dokazuje fotografie. Zde zkrátka přestávají platit běžné fyzikální zákony tohoto světa. Na Zemi jsou i jiná podobná místa, z nichž nejznámější je tzv. magnetický kopec na Filipínách. Jak se tam dostanete: Jedná se o poslední odbočku v pravo, která je před vjezdem do tunelu, ve směru Moravská Třebová - Svitavy (směrovka Hřebeč). Uvedené působení se projevuje hned asi po 100 metrech, když odbočíte z hlavní cesty.

Řekne se Moravská Třebová, Východní Čechy, ale kde Penzion Excalibur hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Excalibur Cihlářova 5/15 Moravská Třebová. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

pro příjezd na parkoviště penzionu EXCALIBUR zadejte, prosím, do navigace adresu:
Farní 18, Moravská Třebová (zadní trakt penzionu)

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Excalibur poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.


Fotogalerie ubytování Penzion Excalibur

Penzion Excalibur recenze na ubytování v Moravské Třebové

Reference na ubytování Penzion Excalibur

Nabízí Penzion Excalibur kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Excalibur na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Excalibur můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Excalibur z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13345 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Excalibur a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Excalibur nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Excalibur je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-moravska-trebova/penzion-excalibur">Penzion Excalibur je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Excalibur je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Pardubickém kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 537 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.