Penzion U Splavu Morávka

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Splavu

Morávka 201, Morávka
penziony a ubytování Morávka
Foto Penzion U Splavu
Penzion U Splavu si rezervujte online

Penzion U Splavu nabízí příjemný pobyt v krásném prostředí přírody, u řeky Morávky. Tři útulně a moderně zařízené apartmány se společenskou místností v přízemí jsou vhodné zejména pro skupiny přátel s rodinami, pro pracovní setkání či rodinné oslavy. Penzion je součástí hotelového komplexu MOUNTAIN RESORT ***, který poskytuje welness vyžití. Vnitřní bazén se slanou vodou 35°C, vířivkou a saunou. V letních měsících je možnost využití venkovního bazénu či přírodního koupání v řece Morávce. V celém areálu jsou k dispozici dětská hřiště, tenisový kurt, trampolína a vyhlášený Cyklobus.

Penzion U Splavu nabízí příjemný pobyt v krásném prostředí přírody, u řeky Morávky. V nabídce jsou 3 moderně zařízené apartmány s celkovou kapacitou 10osob, společenská místnost a venkovní posezení s občerstvením. Penzion je součástí hotelového komplexu MOUNTAIN RESORT ***, který poskytuje welness vyžití. Vnitřní bazén se slanou vodou 35°C, vířivkou a saunou. V letních měsících je možnost využití venkovního bazénu či přírodního koupání v řece Morávce. V celém areálu jsou k dispozici dětská hřiště, tenisový kurt, trampolína a vyhlášený Cyklobus.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou moderně vybaveny sedací soupravou, velkou televizí, WI-FI, kuchyňkou s lednicí a mikrovlnou troubou, pohodlnými postelemi s novými kvalitními matracemi, sociální zařízení se sprchovacím koutem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Splavu stravování

O gastronomii se postará hotelová restaurace, která vám zajistí snídaně, polopenzi případně lze vybrat ala card. V letních měsících je otevřena Rybářská bašta s venkovním posezením.
Pro cyklisty na trase 6113 je v nabídce letní venkovní posezení U Splavu.

Popis okolí penzionu, Morávka a Beskydy - Valašsko

Malebná podhorská obec s roztroušenou slezskou zástavbou vklíněná mezi masívy Travného a Slavíče s největším katastrem v Beskydech. Morávka se rozkládá na obou březích stejnojmenné řeky.
Svou rozlohou 87km2 je jednou z největších obcí v České republice. V letech 1960-1966 byla na Morávce postavena údolní přehrada, sloužící jako zdroj pitné vody pro obyvatele okolních měst.
Prosvé vzácné a neobvyklé přírodní krásy je zařazena do CHKO Beskydy. Je zde zaznamenán výskyt vlků, medvědů i rysů. Morávka měla možnost darovat Strom pro Vatikán v Mileniu 1999/2000. V roce 2000 na území obce Morávka dopadl meteorit, který nese jméno po obci.

Řekne se Morávka, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion U Splavu hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Splavu Morávka 201 Morávka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Silniční spojení: odbočka na Morávku v Dobré ze silnice I. třídy E462 Frýdek - Místek - Český Těšín nebo z Frýdlantu nad Ostravicí

Autobusová doprava: z Frýdku - Místku přes Dobrou, Raškovice a Pražmo, případně z Frýdlantu n/ Ostravicí s přestupem v Raškovicích

Železniční stanice: nejbližší stanice 1) Frýdek - Místek, 2) trať č. 322 Frýdek -Místek - Český Těšín, zastávka Dobrá (9km), 3) trať č. 323 Ostrava - Valašské Meziříčí zastávka Frýdlant n/Ostravicí

Pro cyklisty: přes obec vede cyklotrasa 6113

Doplňující informace

Pamákty, zajímavosti
- Pomník a zbytky partyzánského bunkru na Malém Travném.
- Sousoší partyzánu u parkoviště Lipové.
- Pamětní deska stanného soudu na budově restaurace "Partyzán".
- Pozůstatky vypálené usedlosti Zájičorka.
- Naučná stezka výsadku skupiny Wolfram.
- Přehradní vodní nádrž Morávka.

Služby a vybavenost
- pošta
- obvodní, dětský a zubní lékař
- potraviny a večerka
- mateřská a základní škola


Fotogalerie ubytování Penzion U Splavu

Penzion U Splavu recenze na ubytování v Morávce

Reference na ubytování Penzion U Splavu

Nabízí Penzion U Splavu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Splavu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Splavu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Splavu z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15261 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Splavu a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Splavu nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Splavu je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-moravka/penzion-u-splavu">Penzion U Splavu je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Splavu je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě