Penzion Marie Mohelno

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Marie Mohelno

Mohelno 499, Mohelno
penziony a ubytování Mohelno
Foto Penzion Marie Mohelno

Chalupa se nachází v obci Mohelno na okraji Českomoravské vrchoviny. Ubytování je v klidné části obce s možností parkování přímo u domů.

Ve 3 ložnicích (2 třílůžkové a 1 čtyřlůžková ložnice) jsou koberce, v kuchyních linoleum, na chodbách, WC a koupelnách je dlažba. Kuchyňské linky jsou vybaveny běžným nerezovým a smaltovaným, případně porcelánovým nádobím, plynovým sporákem a mikrovlnnou troubou. Proto máme na úpravu masa na zahradách gril se zahradním nábytkem. 2× sociální zařízení, 2× koupelna - vana + 1× sprcha

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Mohelno a Vysočina

K dispozici - stolní tenis, badminton, míčové hry, stolní hry. Možnost zajištění vyhlídkových letů, jízdy na koních, návštěvy vinného sklípku. Velmi vhodné prostředí pro rybaření, sběr hub, lov, hledání vltavínů i opálů. Koupání je možné v řece Jihlavě, v blízkých rybnících. Návštěva historických památek i novodobých exkluzivních technických zařízení (přehradní nádrže). Ve vzdálenosti 12 km je k dispozici vyhřívaný bazén, kuželky. U penzionu je bazén o průměru 5,5 m...

Řekne se Mohelno, Vysočina, ale kde Penzion Marie Mohelno hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Marie Mohelno Mohelno 499 Mohelno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Po dohodě je možné využívat bazén v blízkém penzionu. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Domácí zvíře povoleno zdarma. Hosté chalupu předávají tak, jak ji převzali. Kouření v kuchyni povoleno. Možnost parkování v objektu nebo v garáži. Restaurace vzdálena asi 300m, obchod asi 150m. V ceně ubytování není spotřeba elektrické energie za elekrické topení. Ložní prádlo v ceně Dětská postýlka 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Marie Mohelno Mohelno Vám nabízí při pobytu následující služby: domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Marie Mohelno poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Marie Mohelno nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka, rybolov.


Ceník ubytování Penzion Marie Mohelno

Ubytování Mohelno
od 800 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion Marie Mohelno

Penzion Marie Mohelno recenze na ubytování v Mohelně

Reference na ubytování Penzion Marie Mohelno

Nabízí Penzion Marie Mohelno kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Marie Mohelno na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Marie Mohelno můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Marie Mohelno z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Marie Mohelno

Adresa a kontakt na Penzion Marie Mohelno
Mohelno 499
67575 Mohelno


ev.č.13714 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Marie Mohelno a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Marie Mohelno nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Marie Mohelno je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mohelno/penzion-marie-mohelno">Penzion Marie Mohelno je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Marie Mohelno je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Villa Liduška
  Villa Liduška V nově zrekonstruované secesní vile na skalním výběžku nad řekou Lužnicí v lázeňském městě Bechyně najdete komfortní ubytování…
  penziony Bechyně, ubytování od 595 Kč
 • Penzion Austis
  Penzion Austis se nachází v historickém centru města Znojma, které bylo v roce1950 prohlášeno městskou památkovou rezervací.…
  penziony Znojmo, ubytování od 800 Kč
 • Apartment House Zizkov
  Apartment House Zizkov Apartment House Zizkov má ideální polohu v klidné rezidenční čvrti Žižkova s nezapomenutelnou atmosférou. Václavské náměstí a nákupní…
  penziony Praha-Žižkov, ubytování od 49 €
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 212 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.