Penzion U Trávníčka Modřice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Trávníčka

Brněnská 308, Modřice
penziony a ubytování Modřice
Foto Penzion U Trávníčka
Penzion U Trávníčka si rezervujte online

Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou celkem 17 lůžek v 8 pokojích. Všechny pokoje jsou plně vybaveny sociálním zařízením, TV, Klimatizace, wifi, fén, trezor. Pokoj obsahuje předsíň s šatní skříní, koupelnu s wc, ložnici.

Penzion U Trávníčka v Modřicích byl otevřen v dubnu roku 2006. Restaurace U Trávníčka má již mnohaletou tradici a nabízí širokou škálu služeb od pořádání firemních večírků až po zajištění svatební hostiny. Nabízíme pohodlné ubytování v pokojích vybavených WC, sprchovým koutem, TV, k dispozici je WiFi přístup k internetu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Modřice, ale kde Penzion U Trávníčka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Trávníčka,s.r.o. Brněnská 308 Modřice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vzhledem k poloze penzionu u hlavního silničního tahu směr Brno-Vídeň jsou od nás výborně dostupné jak historický střed města Brna, tak i BVV - zhruba 10 minut jízdy autem, popřípadě brněnský Automotodrom (Grand-Prix) - cca 15 minut po silnicích první třídy.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U Trávníčka Modřice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, přednáškový sál, možnost vyprání prádla, obchodní centrum 1200 m od penzionu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, klimatizace, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, kadeřnictví 100 m od penzionu, internetový koutek.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U Trávníčka nabízí: restaurace, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Penzion U Trávníčka

Penzion U Trávníčka recenze na ubytování v Modřicích

Reference na ubytování Penzion U Trávníčka

Nabízí Penzion U Trávníčka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Trávníčka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Trávníčka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Trávníčka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13556 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Trávníčka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Trávníčka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Trávníčka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-modrice/penzion-u-travnicka">Penzion U Trávníčka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Trávníčka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě