Penzion Cosmos Mladá Boleslav

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Cosmos

Linhartova 9, Mladá Boleslav
penziony a ubytování Mladá Boleslav
Foto Penzion Cosmos
Penzion Cosmos si rezervujte online

Penzion-Wellness Cosmos*** vznikl v rámci dlouhodobého projektu revitalizace souměstí Mladá Boleslav - Kosmonosy. Svou polohou a vybavením zaručuje kvalitní zázemí pro ubytování v Mladé Boleslavi, jak pro turistický, tak i kongresový cestovní ruch. Penzion je vhodný jak k ubytování, tak i k relaxaci obchodních a firemních cestujících.

Najdete nás přímo na kosmonoském náměstí, 300 m od školícího centra Škoda Auto a 4 min. autem od administrativního centra firmy Škoda v Mladé Boleslavi.

Penzion Cosmos***, jehož výstavba byla dokončena počátkem roku 2013 nabízí svým klientům nabídku komfortního ubytování v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích, relaxaci v posilovně, infrasauně či perličkové lázni.

V prostorách penzionu Cosmos*** se nachází rozmanité hotelové služby jak pro hosty Penzionu, ale i obyvatele města Mladá Boleslav-Kosmonosy.

Pokud chcete na obchodní schůzku dorazit svěží a upravení, přímo v objektu penzionu nabízíme kadeřnické, kosmetické a manikérské služby. K relaxaci možnost využití 2× infrasauna, parní box a vířivka.

Na recepci Vám rádi pomůžeme naplánovat Váš volný den - poradíme s výlety do okolí, sportovní aktivity nebo kam za kulturou.

Pokoje v penzionu

Penzion disponuje celkem 17 pokoji. Pokoje jsou nekuřácké. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, počítačem s internetovým připojením, televize se satelitním přijímačem, varnou konvicí, lednicí-minibarem. Samozřejmostí jsou osušky, ručníky a hotelová kosmetika.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Cosmos stravování

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Řekne se Mladá Boleslav, Střední Čechy, ale kde Penzion Cosmos hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Cosmos Linhartova 9 (Kosmonosy) Mladá Boleslav. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Cosmos

Penzion Cosmos zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Mladá Boleslav.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Cosmos

Penzion Cosmos recenze na ubytování v Mladé Boleslavi

Reference na ubytování Penzion Cosmos

Nabízí Penzion Cosmos kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Cosmos na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Cosmos můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Cosmos z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15122 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Cosmos a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Cosmos nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Cosmos je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mlada-boleslav/penzion-cosmos">Penzion Cosmos je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Cosmos je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Vaněk
  Penzion Vaněk Pokud hodláte navštívit Velké Losiny, obec s velikou koncentrací historických památek a zajímavostí v podhůří Hrubého Jeseníku, známou…
  penziony Velké Losiny,
 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě