Penzion Na Netřebě Mikulovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Netřebě

Valčíkova 7, Mikulovice
penziony a ubytování Mikulovice
Foto Penzion Na Netřebě
Penzion Na Netřebě si rezervujte online

Penzion a restaurace Na Netřebě Mikulovice se nachází přibližně 3km od města Pardubice. Penzion byl nově vybudován v roce 2013 a je vybaven podle nejmodernějších trendů. K dispozici je hostům po celý den restaurace, zdarma vlastní parkoviště i připojení k internetu.

Penzion a restaurace Na Netřebě je umístěn mezi Pardubicemi a Chrudimí. Disponuje kapacitou 8 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastní plně zařízenou koupelnou (včetně hotelového fénu), televizorem s příjmem satelitního vysílání, klimatizací a minibarem. Samozřejmostní je bezplatné připojení k Wi-Fi a parkování v areálu penzionu (na noc uzamčeném). Snídaně jsou podávány od 7 hodin, večeře pak do 21 hodin. Pro dopravu do blízkých Pardubic je hostům k dispozici smluvní taxi. Příjemný spánek zaručuje klidná lokalita i ortopedické matrace, kterými jsou pokoje vybaveny. Součástí restaurace je i salonek, který je využíván nejen jako snídaňová místnost, ale i pro potřeby školení nebo různých jednání.

Pokoje v penzionu

Penzio Na Netřebě disponuje 8 dvoulůžkovými pokoji o velikosti přibližně 20 m. Kařdý má vlastní koupelnu (2m x 2m) se sprchovým koutem, WC a hotelovým fénem. Pokoje jsou zařízeny moderním novým nábytkem, samozřejmostí je možnost jak manželské postele, tak i dvou oddělených lůžek. Na každém pokoji je televizor, minibar, klimatizace.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Na Netřebě stravování

K penziou patří vlastní restaurace, která je otevřena od 7 do 22 hodin a svou kvalitou vyhlášena v celém regionu.

Popis okolí penzionu, Mikulovice a Východní Čechy

V okolí je nově vybudována síť cyklostezek, z turistických cílů jsou nejbližší lanový park Podhůra v Chrudimi, zámek ve Slatiňanech, Veselý kopec.

Řekne se Mikulovice, Východní Čechy, ale kde Penzion Na Netřebě hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a Restaurace Na Netřebě Mikulovice 7 Mikulovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Na Netřebě

Penzion Na Netřebě zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Mikulovice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Na Netřebě

Penzion Na Netřebě recenze na ubytování v Mikulovicích

Reference na ubytování Penzion Na Netřebě

Nabízí Penzion Na Netřebě kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Netřebě na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Netřebě můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Netřebě z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14946 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Netřebě a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Netřebě nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Netřebě je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mikulovice/penzion-na-netrebe">Penzion Na Netřebě je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Netřebě je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě