Penzion U Havranů Mikulov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Havranů

U Bažantnice 36, Mikulov
penziony a ubytování Mikulov

Penzion U Havranů zde nemá uvedený popis ubytování, zkuste tedy jiné penziony Mikulov, kde již tyto informace jsou.

Netrváte-li na ubytování v penzionu a může být ubytování hotelového typu můžete nahlédnout a vybrat si wellness hotel v katalogu s více než 2500 hotely z celé ČR.


Ceník ubytování Penzion U Havranů

Ubytování Mikulov
od 500 Kč za lůžko
od 500 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion U Havranů

NULL

Penzion U Havranů recenze na ubytování v Mikulově

Reference na ubytování Penzion U Havranů

Nabízí Penzion U Havranů kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Havranů na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Havranů můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Havranů z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Havranů

Adresa a kontakt na Penzion U Havranů
U Bažantnice 36
69201 Mikulov


ev.č.14512 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Havranů a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Havranů nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Havranů je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mikulov/penzion-u-havranu">Penzion U Havranů je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Havranů je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě