Penzion Oldříš Merklín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Oldříš

Foto Penzion Oldříš
Penzion Oldříš si rezervujte online

Pension Oldříš se nachází v krásné přírodě na konci vesničky Oldříš, vzdálené 4 km od obce Merklín a 18 km vzdálené od Karlových Varů.

Pension nabízí 2 dvoulůžkové pokoje a 1 apartmán - 2 lůžka (možnost přistýlky - 1 dvoulůžkový gauč). Součástí apartmánu je sprchový kout a toaleta. Dvoulůžkové pokoje mají sociální zázemí na chodbě. K dispozici je rovněž myslivecký salonek s domácím barem.

Pokoje v penzionu

Apartmán je vybaven kuchyňským koutem, chladničkou, mikrovlnnou troubou a elektrickým dvojvařičem a satelitní TV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Merklín a Krušné hory

Penzion je vhodný pro letní i zimní rekreaci. Možnost rybolovu na vlastním rybníčku.

Řekne se Merklín, Krušné hory, ale kde Penzion Oldříš hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Oldříš Oldříš 16 Merklín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Rybolov zpoplatněn 150, -Kč/hodina včetně zapůjčení udice. Venkovní posezení a možnost grilování. Pozemek je oplocen, parkování zajištěno na tomto pozemku. Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost zajištění snídaní. Domácí zvířata jsou povolena. Nejbližší restaurace a obchod jsou vzdáleny asi 3 km. Ubytování vhodné pro rodiče s dětmi Ložní prádlo v ceně 2 - dvoulůžkový pokoj. Vhodné pro turistiku.


Fotogalerie ubytování Penzion Oldříš

Penzion Oldříš recenze na ubytování v Merklíně

Reference na ubytování Penzion Oldříš

Nabízí Penzion Oldříš kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Oldříš na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Oldříš můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Oldříš z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11169 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Oldříš a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Oldříš nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Oldříš je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-merklin-uostrova/penzion-oldris">Penzion Oldříš je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Oldříš je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě