Villa Berolina Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Villa Berolina

Úšovice 661, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně

V překrásném prostředí lesů světoznámých Mariánských Lázní jsou Vám k dispozici služby našeho hotelu Villa Berolina *** Mariánské Lázně. Ubytování je zajištěno ve dvou a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveneny televizí, rádiem, koupelnou a WC. Váš pobyt zpříjemní i obora s daňky, která je součástí hotelu. Tato je vítanou atrakcí pro děti i dospělé. Pro sportovní vyžití jsou k dispozici tenisové kurty, jízdárna a golfové hřiště. Milovníci zimních sportů najdou uspokojení na sjezdových svazích s vleky nebo na běžeckých tratích vedoucích krásnou okolní přírodou. Hotel Berolina má ideální polohu pro sportovní i jiné aktivity: Hotel Berolina je umístěn v dosahu lanové dráhy a sjezdařského SKI areálu Mariánské Lázně (možnost dojet na lyžích tam i zpět), tratě na běžky s udržovanou stopou přímo u hotelu, jízdárna a tenisové kurty na Krakonoši v sousedství, golfové hřiště - Royal Golf Clubu Mariánské Lázně několik minut procházkou, cyklostezky přímo u hotelu a balneoprovoz v hotelu Krakonoš – léčba, procedury, kadeřnictví, solná jeskyně...

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Villa Berolina hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Villa Berolina Úšovice 661 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Villa Berolina

Villa Berolina recenze na ubytování v Mariánských Lázních

Reference na ubytování Villa Berolina

Nabízí Villa Berolina kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Villa Berolina na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Villa Berolina můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Villa Berolina z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15192 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Villa Berolina a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Villa Berolina nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Villa Berolina je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/villa-berolina">Villa Berolina je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Villa Berolina je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě