Rezidence Golf Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Rezidence Golf

Mariánské Lázně 558, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně
Foto Rezidence Golf

Zcela nový hotel Rezidence Golf se nachází uprostřed malebné přírody v blízkosti proslulých a půvabných Mariánských Lázní. Co můžete v Rezidenci Golf čekat? Pohodlné pokoje, klidnou a tichou lokalitu, golf a světoznámé Mariánské Lázně na dosah, špičkový servis a spoustu dalšího. Rezidence Golf je tak ideálním místem pro Váš pobyt v Mariánských Lázních.

Komfortní pokoje Rezidence Golf jsou určeny pro velmi náročné hosty. Celoročně nabízíme ubytování golfistům, rodinám s dětmi, ale rovněž firemním kolektivům.

Ubytování v mariánskolázeňské Rezidenci Golf je inspirováno přírodou, do níž je hotel zasazen. Je zařízen kvalitním dřevěným nábytkem, vkusnými látkami a dekoracemi, které podtrhují uklidňující výhled do okolní zeleně.

Pokoje v penzionu

Standard Room: 18 dvojlůžkových pokojů (z toho 5 twinů) se sprchovým koutem nebo vanou, LCD televizorem, minibarem, trezorem a telefonem. Průměrná velikost pokoje je 28 m 2 a přistýlka zde není možná. Některé pokoje však lze mezi sebou propojit. 3 pokoje mají vlastní terásku.

Deluxe Room: 6 prostorných pokojů (z toho 1 twin přizpůsobený pro potřeby HCP) se sprchovým koutem nebo vanou, LCD televizorem, minibarem, trezorem a telefonem. Pro zvýšení Vašeho pohodlí jsou pokoje vybaveny gaučem. Od této kategorie mají přistýlky zelenou. 4 z pokojů mají vlastní balkón.

Junior Suite: jediný pokoj tohoto typu se skládá z ložnice a obývací části, v obou místnostech naleznete LCD televizor. Standardně je pokoj vybaven minibarem, trezorem i telefonem a koupelna sprchovým koutem. Tento pokoj lze propojit s dalším dvojlůžkovým, takže i početná rodinka může bydlet pospolu.

Executive Suite: 3 mezonetové apartmány jsou symbolem opravdového luxusu. Koupelny se sprchovým koutem, minibar, trezor a telefon jsou samozřejmostí, obě patra jsou vybaveny LCD televizorem. Prostorné obytné části lze využívat i k potřebám meetingů, v patře se nachází ložnice. Jeden z pokojů disponuje vířivou vanou pro dva, je tak vhodný nejen pro novomanželské pobyty.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Rezidence Golf stravování

Jste zvyklí na vynikající kuchyni bez kompromisů? V Rezidenci Golf najdete útulnou restauraci s terasou či zimní zahradou, kde si můžete vybrat z českých i světových kulinářských specialit. V jídelním lístku pamatujeme i na nejmenší strávníky, kvalitní kuchyni tak můžete vždy dopřát i svým dětem.

Maui Restaurant vedou manželé Duškovi. V Mariánských Lázních si získali vynikající renomé svým důrazem na gastronomii v té nejvyšší kvalitě.

V našem menu najdete lokální i mezinárodní speciality. Používáme zásadně čerstvé suroviny, denní i sezónní menu průběžně obměňujeme. Gastronomické zážitky umocňuje pohotová a příjemná obsluha, interiér restaurace stylizovaný v duchu okolní přírody či velmi kvalitně vybavená vinotéka, z níž si vybere i nejnáročnější milovník vína.

Popis okolí penzionu, Mariánské Lázně a Západočeské lázně

Mariánské Lázně jsou světově proslulé lázeňské středisko, které je vstupní branou do chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Krásná příroda Slavkovského lesa nabízí široké možnosti aktivního vyžití. Ať se už jedná o horskou či silniční cyklistiku, horskou turistiku, plavání, tenis, fotbal, sportovní letectví, hokej, běh, nordic walking, myslivost, klasické či alpské lyžování (jsou zde 2 sjezdovky, jediné v pohoří Slavkovský les), hlavní lákadlem ale vždy bylo a bude místní proslavené golfové hřiště Royal Golf Clubu Mariánské Lázně.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Rezidence Golf hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Rezidence Golf Mariánské Lázně č.p. 588 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Rezidence Golf

Ubytování Mariánské Lázně
od 1990 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Rezidence Golf

Rezidence Golf recenze na ubytování v Mariánských Lázních

Reference na ubytování Rezidence Golf

Nabízí Rezidence Golf kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Rezidence Golf na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Rezidence Golf můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Rezidence Golf z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Rezidence Golf

Adresa a kontakt na Rezidence Golf
Mariánské Lázně 558
35301 Mariánské Lázně


ev.č.14860 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Rezidence Golf a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Rezidence Golf nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Rezidence Golf je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/rezidence-golf">Rezidence Golf je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Rezidence Golf je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě