Penzion Polárka Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Polárka

Dobrovského 291, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně
Foto Penzion Polárka
Penzion Polárka si rezervujte online

Pokud hledáte ve městě Mariánské Lázně ubytování na klidném a tichém místě je penzion Polárka pro Vás to správné ubytování. Nabízí Vám ubytování přímo v lázeňském parku a zároveň nedaleko od středu města Mariánské Lázně.

Pokud hledáte ve městě Mariánské Lázně ubytování na klidném a tichém místě je pro Vás to správné ubytování. Nabízí Vám ubytování přímo v lázeňském parku a zároveň nedaleko od středu města Mariánské Lázně. Nově vybudovaný a zařízený lázeňský pokoj nebo apartmán vybavené sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou, televizí se satelitem, a dalším příslušenstvím Vám každý den poskytne výhled na lázeňský park nedaleko od Rudolfova pramene kam pohodlně dojdete po stezce začínající u penzionu.

Pokoje v penzionu

Nově vybudovaný a zařízený lázeňský pokoj nebo apartmán vybavené sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou, televizí se satelitem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Mariánské Lázně a Západočeské lázně

Mariánské Lázně Vám nabízejí kromě léčby a wellness pobytů i další rekreační aktivity v každém ročním období. V létě doporučujeme výlety na kole po upravených cyklostezkách, v zimě na Vás čekají upravené lyžařské tratě na běžky nebo unikátní lyžařský areál přímo ve městě. Věnovat se můžete i jízdě na koni v jízdárně, plavání v přírodních koupalištích nebo krytém bazénu a samozřejmě sportům které Mariánské Lázně proslavily - tenisu a golfu. Zasportovat si můžete i v několika fitcentrech, na squashi, spinningu, nebo si třeba i v létě zabruslit na zimním stadionu. Rozhodnete-li se seznámit s okolím Mariánských Lázní pak nezapomeňte navštívit přírodní rezervaci Kladská, zámky Kynžvart a Bečov nebo pivovar a museum v Chodové Plané. Rádi Vás s těmito možnostmi seznámíme, případně Vám zajistíme požadované služby před Vaším příjezdem.

Řekne se Mariánské Lázně, Západočeské lázně, ale kde Penzion Polárka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Polarka Dobrovského 291 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Polárka Mariánské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zacvičit ve fitness.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Polárka poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: jízda na koni, lázně - wellness.


Fotogalerie ubytování Penzion Polárka

Penzion Polárka recenze na ubytování v Mariánských Lázních

Reference na ubytování Penzion Polárka

Nabízí Penzion Polárka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Polárka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Polárka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Polárka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10988 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Polárka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Polárka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Polárka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/penzion-polarka">Penzion Polárka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Polárka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Na 15. poledníku
  Na 15. poledníku Nabízíme Vám ubytování v penzionu Na 15. poledníku, který se nachází přímo v historickém jádru měta Jindřichův Hradec.…
  penziony Jindřichův Hradec, ubytování od 720 Kč
 • Penzion Ponědraž
  Penzion Ponědraž Nově ve vyšším standartu zrekonstruovaná původní zemědělská usedlost v malebné jihočeské vesničce Ponědraž, která leží na břehu stejnojmenného…
  penziony Ponědraž, ubytování od 2700 Kč
 • Penzion Eden
  Penzion Eden Penzion Eden se nachází v klidné části Karlových Varů, v těsné blízkosti lázeňských lesů, 3 zastávky autobusem…
  penziony Karlovy Vary, ubytování od 900 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě