Penzion Kamenný Dvůr Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Kamenný Dvůr

Hlavní třída 267/27, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně
Foto Penzion Kamenný Dvůr
Penzion Kamenný Dvůr si rezervujte online

Restaurace a penzion Kamenný dvůr nabízí svým hostům příjemné posezení, výborné jídlo a milou obsluhu v naší nově zrekonstruované restauraci a ubytování v útulných pokojích rovněž nově opraveného a zařízeného penzionu.

A to vše v překrásném lázeňském městě Mariánské Lázně. Nachází se v blízkosti lázeňské kolonády. Všechny prostory naší restaurace jsou pokryty Wi-Fi připojením.
Je možné dohodnout pořádání společenských posezení, večírků a svatebních hostin.

Parkoviště zdarma!

Pokoje v penzionu

K dispozici jsou Vám útulné pokoje s LCD televizorem a satelitním programem, vlastní kuchyňkou, toaletou a sprchou. Každý náš pokoj je zařízený do jiné barvy. Hosté penzionu mohou klíčky od pokojů žádat u obsluhy restaurace.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Kamenný Dvůr stravování

Hostům nabízí posezení v příjemném prostředí naší restaurace, milou obsluhu a výborná jídla. Restaurace je nově zrekonstruovaná a vybavená. Pokud je hezké počasí mohou hosté posedět i na terase pod slunečníky. Naše terasa je příjemně umístěna ve dvoře, kde naše hosty neruší kolem jedoucí auta a ruch z ulice. Můžete se těšit na hotová jídla i na speciality našich špičkových kuchařů. K dobrému jídlu nabízí velký výběr nápojů. Všechny prostory naší restaurace jsou pokryty Wi-Fi připojením.

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde Penzion Kamenný Dvůr hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Kamenný Dvůr Hlavní třída 267/27 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Kamenný Dvůr

Penzion Kamenný Dvůr zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Mariánské Lázně.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Kamenný Dvůr

Penzion Kamenný Dvůr recenze na ubytování v Mariánských Lázních

Reference na ubytování Penzion Kamenný Dvůr

Nabízí Penzion Kamenný Dvůr kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Kamenný Dvůr na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Kamenný Dvůr můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Kamenný Dvůr z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15265 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Kamenný Dvůr a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Kamenný Dvůr nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Kamenný Dvůr je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/penzion-kamenny-dvur">Penzion Kamenný Dvůr je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Kamenný Dvůr je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Vaněk
  Penzion Vaněk Pokud hodláte navštívit Velké Losiny, obec s velikou koncentrací historických památek a zajímavostí v podhůří Hrubého Jeseníku, známou…
  penziony Velké Losiny,
 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 154 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.