Penzion Harmony Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Harmony

Čapkova 131/15, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně
Foto Penzion Harmony
Penzion Harmony si rezervujte online

Pension Harmony se nachází ve vilové části Mariánských Lázní několik minut od centra. V pensionu Harmony se nachází tři apartmány (čtyřlůžkový, třílůžkový a dvoulůžkový) a jeden dvoulůžkový pokoj.

V čtyřlůžkovém apartmánu se nachází 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyňka s lednicí a minibarem. Dále krb, balkon, TV SAT a telefon. U čtyřlůžkového apartmánu je k dispozici zahrada, kde se nachází dětský koutek (kryté pískoviště a houpačka) a grilovací koutek s posezením pro 6 osob (elektrický krytý gril). V třílůžkovém apartmánu je ložnice, obývací pokoj, kuchyňka s lednicí a minibarem, TV SAT, telefon a balkon. Možnost parkování dvou vozů před domem.

Stravování pension nabízí pouze formou snídaně, k výběru nápoje: káva, čaj, mléko, džus. Studená mísa (sýr, šunka, salám, vajíčko, zelenina). Pečivo: bílý nebo černý chléb, bílé pečivo, slaké pečivo), dále džem, med, máslo.

V ceně je povlečení, osušky, ručníky. Domácí zvíře po domluvě. Připojení k internetu WiFi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Mariánské Lázně

Okolí je vhodné pro procházky, turistiku a cykloturistiku. V blízkosti se nalézá přírodní koupaliště Lido. Golfové hřiště vzdáleno 10 minut vozem, Ski-area areál pro lyžování 5 minut vozem.

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde Penzion Harmony hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Harmony Čapkova 131/15 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Harmony

Penzion Harmony recenze na ubytování v Mariánských Lázních

Reference na ubytování Penzion Harmony

Nabízí Penzion Harmony kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Harmony na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Harmony můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Harmony z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10963 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Harmony a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Harmony nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Harmony je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/penzion-harmony">Penzion Harmony je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Harmony je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě