George Penzion Mariánské Lázně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


George Penzion

Zeyerova 240/22, Mariánské Lázně
penziony a ubytování Mariánské Lázně
Foto George Penzion
George Penzion si rezervujte online

George Penzion se nachází v blízkosti Ferdinandova pramene v klidné vilové čtvrti Mariánských Lázní a nabízí Pokoje, vybavené koupelnou, záchodem a televizí. Na pozemku penzionu je k dispozici prostor k zaparkování Vašeho vozu.

Nabízené pokoje námi jsou vybavené koupelnou, záchodem a televizí. Na pozemku penzionu je k dispozici prostor k zaparkování Vašeho vozu.

Peznion pomáhá zajistit léčebné procedury léčebných procedůry a rezervace lístků na různé kulturní události. Pro klienty je možnost Gril party na zahradě

Poloha pensionu je ideální pro letní a zimni turistiku (tenis, golf, lyžování, cyklistika). Doporučujeme objednávat pobyt na 2 a více dnů z důvodu mnoha možností poznávání města a okolí.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi, kabelovou TV a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy Koupelny jsou vybaveny sprchou a toaletními potřebami. Hosté si mohou vychutnat snídani přímo v hotelových pokojích.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Popis okolí penzionu, Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Území současných lázní patřilo premonstrátskému klášteru v Teplé, jehož opat K. K. Reitenberg prosadil z popudu klášterního lékaře J. J. Nehra počátkem 19. století výstavbu prvních lázní. Na základě velkolepého projektu architekta V. Skalníka byly provedeny terénní úpravy a založeny parky, které jsou dnes vedle množství pramenů nejcharakterističtějším znakem města.

Řekne se Mariánské Lázně, ale kde George Penzion hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: George penzion Zeyerova 240/22 Mariánské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování George Penzion

George Penzion recenze na ubytování v Mariánských Lázních

Reference na ubytování George Penzion

Nabízí George Penzion kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat George Penzion na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování George Penzion můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na George Penzion z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10989 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na George Penzion a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté George Penzion nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="George Penzion je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-marianske-lazne/george-penzion">George Penzion je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

George Penzion je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě