Penzion Jonáš Malá Úpa

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jonáš Malá Úpa

Dolní Malá Úpa 46, Malá Úpa
penziony a ubytování Malá Úpa
Foto Penzion Jonáš Malá Úpa

Chata Jonáš je nabízí ubytování v soukromí rodinné chaty s osobním přístupem ke každému hostu. Jeho poloha v Dolní Malá Úpě je ideálním startem pro výlety na Sněžku a vysokohorské tůry o nejkrásnějších mist Krkonoš. Současně poloha na hranicích s Polskem nabízí možnost výletů na Polskou část Krkonoš tj. do Kowar – park miniatur, katakomby nebo Karpacz – lázně, místo bez gravitace, vodopády, muzeum hraček a sportu.

Chata Jonáš je penzion rodinného typu s osobním přístupem ke každému hostu. Jeho poloha v Dolní Malá Úpě je ideálním startem pro výlety na Sněžku a vysokohorské tůry o nejkrásnějších mist Krkonoš. Současně poloha na hranicích s Polskem nabízí možnost výletů na Polskou část Krkonoš tj. do Kowar – park miniatur, katakomby nebo Karpacz – lázně, místo bez gravitace, vodopády, muzeum hraček a sportu.

Jonáš vám nabízí 5× dvojlůžkový pokojs možností přistýlek. Pokoje na Jonáši stejně jako celou chaloupku se snažíme mít stylově a originálně
zařízenou. V penzionu máme pejsky a venkovní zvířectvo a nejen proto se snažíme velmi důrazně dbát o pořádek a čistotu.

Pro děti máme veškeré vybavení od vaničky, dětské židličky, přebalovacího pultu přes šátek na miminka, sáňky až po léky a stravu pro miminka.

V Malé Úpě není obchod, proto našim hostům nabízíme možnost dovést nákup dle přání až do domu. Pro letní hosty nabízíme možnost zamražení či sušení hub a borůvek.

Pokoje v penzionu

Každý náš pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a wc, Pokoj je standardně vybaven - každý pokoj má manželskou postel, stůl a židle, lampičku, skleničky, talířky, a 
nábytek pro pohodlnou dovolenou. Při příjezdu máte na pokoji toaletní papír a ručník.

V ubytovacím patře je k dispozici pro všechny pokoje TV/SAT, lednice, varná konev, mikrovlnná trouba a PS2. Po dohodě je k dispozici plně vybavená kuchyň, terasa s grilem, projekční technika vč. ozvučení a notebook.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Jonáš Malá Úpa stravování

Polopenze je podávána v sousední vyhlášené restauraci Rusalka.

Řekne se Malá Úpa, Krkonoše, ale kde Penzion Jonáš Malá Úpa hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata Jonáš Dolní Malá Úpa 46 Malá Úpa. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Bus - Dolní Malá Úpa, Spálený Mlýn

Doplňující informace

Parkování: V létě je možno parkovat přímo u objektu za poplatek 50, - Kč/den. V zimní sezoně (1. 12. – 31. 3.) je příjezdová cesta k objektu uzavřena jako sáňkařská a je povoleno parkovat pouze na centrálním parkovišti ve Spáleném mlýně za poplatek 100, -Kč/den. Při příjezdu a odjezdu Vám zajistíme dovoz/odvoz zavazadel.

Nájezdy na Jonáše jsou vždy od 14:00 do 18:00, opuštění pokoje v den odjezdu vždy do 10:00. Pokud máte zájem o včasnější příjezd či pozdější odjezd, účtujeme poplatek 100, - Kč. Pokud plánujete příjezd po 18:00, je nutné toto předem nahlásit ubytovateli, jinak propadá Váš nárok na dovoz zavazadel a ostatní poskytované služby v den příjezdu.


Ceník ubytování Penzion Jonáš Malá Úpa

Penzion Jonáš Malá Úpa zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Malá Úpa.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Jonáš Malá Úpa

Penzion Jonáš Malá Úpa recenze na ubytování v Malé Úpě

Reference na ubytování Penzion Jonáš Malá Úpa

Nabízí Penzion Jonáš Malá Úpa kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jonáš Malá Úpa na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jonáš Malá Úpa můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jonáš Malá Úpa z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Jonáš Malá Úpa

Adresa a kontakt na Penzion Jonáš Malá Úpa
Dolní Malá Úpa 46
54227 Malá Úpa


ev.č.13010 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jonáš Malá Úpa a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jonáš Malá Úpa nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jonáš Malá Úpa je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mala-upa/penzion-jonas-mala-upa">Penzion Jonáš Malá Úpa je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jonáš Malá Úpa je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 157 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.