Penzion Blesk Malá Úpa

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Blesk

Horní Malá Úpa 17, Malá Úpa
penziony a ubytování Malá Úpa
Foto Penzion Blesk

Chcete si užít krásnou pohodovou dovolenou a na čistém horském vzduchu si opravdu odpočinout? Nebaví Vás přelidněná horská střediska? Potom je malebná Malá Úpa a Penzion Blesk to pravé místo.

Najdete nás na klidném a kouzelném místě v Malé Úpě (Pomezní Boudy), podle názoru mnohých nejhezčí krkonošské obci, mimo hlavní silnici, ale zároveň nedaleko centra obce (500 m).

Za příjemné ceny nabízíme ještě příjemnější ubytování v 17 pokojích, které jsou vyzdobeny obrázky ze starých Krkonoš.

Rodiny s dětmi se mohou těšit na nově zrekonstruovanou hernu (domeček se skluzavkou, minilezecká stěna, velké sedací a hrací kostky, tabule na kreslení atd.), venkovní hřiště s trampolínou, nebo maloúpskou Pohádkovou stezku s krkonošskými pohádkami.

Ve stylovém krkonošském baru, v němž máme více než 40 Krakonošů a krkonošskou výzdobu, si vychutnáte točené pivo, pečlivě vybraná vína nebo italskou kávu Lavazza.

Penzion Blesk je nekuřácký a má k dispozici Wi-Fi připojení. Jsme zapojeni do programu Cyklisté vítáni a Krakonošovo království.

Penzion Blesk je díky své poloze a kapacitě ideální také pro zimní lyžařské kurzy, výcviky, školy a školky v přírodě (ŠVP), ozdravné pobyty, pobyty jazykových škol, sportovní akce či soustředění.

Pokoje v penzionu

Poskytujeme ubytování v 17 pokojích. 8 pokojů v prvním patře je vybaveno vlastním sociálním zařízením. 9 pokojů ve druhém patře má společné sociální zařízení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Blesk stravování

V jídelně penzionu poskytujeme polopenzi (již v ceně ubytování) nebo plnoupenzi za příplatek.

V penzionu se nachází také stylový krkonošský bar.

Popis okolí penzionu, Malá Úpa a Krkonoše

Penzion Blesk se nachází v centru lyžování - mezi areálem Pomezky a U kostela. Vlek Černá voda je naproti penzionu, běžkařský okruh Haida cca 100 m od penzionu.

Jedinečná poloha a krásná příroda Malé Úpy, ležící v klidovém pásmu KRNAPu, ve výšce 1050 m n. m. , vybízí k mnoha túrám a výletům pěšky (nejkrásnější a nejpohodlnější túra na Sněžku je z právě z Malé Úpy) nebo na kole, v zimě k lyžování ve stále kvalitnějším maloúpském skiareálu SKiMU (případně v blízké Peci pod Sněžkou či na Černé hoře v Jánských Lázních), jízdě na běžkách, výletům na skialpech či sněžnicích, sáňkování a jiným zimním radovánkám (stavba sněhuláka, iglů apod.). Malá Úpa - to je dobrodružství na horách.

Řekne se Malá Úpa, Krkonoše, ale kde Penzion Blesk hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Blesk Horní Malá Úpa 17 Malá Úpa. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Hostům je dále k dispozici: herna pro děti, ping pongový stůl, elektronické šipky, dětské hřiště s trampolínou, miniknihovna, ohniště, lyžárna, kolárna a mnoho dalšího.

Ubytovat se mohou i pejsci po předešlé domluvě.


Ceník ubytování Penzion Blesk

Penzion Blesk zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Malá Úpa.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Blesk

Penzion Blesk recenze na ubytování v Malé Úpě

Reference na ubytování Penzion Blesk

Nabízí Penzion Blesk kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Blesk na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Blesk můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Blesk z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Blesk

Adresa a kontakt na Penzion Blesk
Horní Malá Úpa 17
54227 Malá Úpa


ev.č.13006 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Blesk a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Blesk nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Blesk je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mala-upa/penzion-blesk">Penzion Blesk je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Blesk je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 174 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.