Horský penzion Černava Malá Úpa

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Horský penzion Černava

Horní Malá Úpa 14, Malá Úpa
penziony a ubytování Malá Úpa
Foto Horský penzion Černava
Horský penzion Černava si rezervujte online

Horský penzion Černava se nachází ve východní části Krkonoš, v malebné vesničce Horní Malá Úpa.

Černava je horská roubenka, která Vás nadchne nejen svým typickým pohádkovým vzezřením, ale i překrásným výhledem do krajiny, kde se tyčí Sněžka, z protějšího lesa Vám srnky přijdou dát dobrou noc a když budete dávat pozor, možná zahlédnete i Krakonoše! ;)

Černava se nachází uprostřed neposkvrněné přírody Krkonošského národního parku, stranou od veškeré civilizace, ve vzdálenosti cca 1 km od hraničního přechodu Pomezní Boudy.

Penzion prošel v uplynulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. V současné době nabízí svým hostům celkem sedm pokojů s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita objektu je 20 lůžek. V přízemí penzionu se nachází jídelna s krbem, kde Vám k posezení nabídneme nejen skvělou kávu, ale můžete ochutnat i cizokrajné rumy nebo míchané drinky našeho vyhlášeného baru. K Vašemu plnému odpočinku poslouží finská sauna se solnou jeskyní. Pro naše malé hosty je venku zřízeno dětské hřiště. Větší hosté se potěší posezením v nahřátém koupacím sudu. Drink v ruce a výhled na Sněžku je samozřejmostí!

Stejně jako celé území východních Krkonoš, patří také okolí Černavy ke klidovým zónám Krkonošského národního parku. Spletité cestičky údolím nabízí v létě překrásné procházky, pro děti je sestavena pohádková stezka a výstup na Sněžku z Horní Malé Úpy bývá označován jako nejkrásnější cesta na vrchol naší nejvyšší hory. V zimě jsou k dispozici udržované bežkařské stopy a dva lyžařské areály s lankovkami. Ve spojení s poskytnutím služeb jsou tak na Černavě vytvořeny předpoklady k celoročnímu prožití ideální dovolené nebo víkendového pobytu.

Rodinná atmosféra, vůně domácí kuchyně a spousta zábavy pro Vaše děti. Těšíme se na Vás na Černavě.

Pokoje v penzionu

Prostorné pokoje, některé i s výhledem na nejvyšší horu Česka. Nejluxusnější, co kdy Krakonoš viděl. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a bezdrátové internetové připojení. Na požádání dětská postýlka i deka pro psa. Obzvláště pokoje v podroví mají kouzelnou atmosféru.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Horský penzion Černava stravování

Hostům nabízíme stravování formou polopenze.

Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu, kde si hosté sami vybírají z nabízeného sortimentu jídel a nápojů podle vlastní chuti.

Večeře v rámci polopenze zahrnují polévku, hlavní chod a moučník.

Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici bar s pivem, tradičními koktejly i cizokrajnými rumy. Čaje z naších bylinek i výborná káva.

Veškerá přání našich hostů se vždy snažíme uspokojit, proto se neváhejte zeptat...

Popis okolí penzionu, Malá Úpa a Krkonoše

Přímo pod chatou prochází cestička spojující Horní a Dolní Malou Úpu.

V Horní Malé Úpě je spousta příležitostí sportovního vyžití. V zimě zde můžete provozovat praticky všechny zimní sporty. Skiareál Malá Úpa nabízí 3,7 km sjzdovek, 7 vleků, 2 dětské parky, 2 lyžařské školy, 2 půjčovny, 2 běžecké tratě, slalomový svah i noční lyžování. V létě je tu k dispozici minigolf, bowling, tenisový, badmintonový a ricochetový kurt, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, posilovna, půjčovna kol a spousta dalších sportů.

Dolní Malá Úpa je skvělým místem pro Vaši rodinu. Hřiště "U kostela" skýtá dětem mnoho zábavy a rodičům dopřeje čas k odpočinku v zahradní restauraci. Cestou ke "Spálenému Mlýnu" narazíte na chatu "Borůvku", proslulou borůvkovými lívanečky i stádem přátelských oveček, v létě se zde pro děti pořádá nejedno divadelní představení. U "Čertova mlýna" potkáte Krakonoše v nadživotní velikosti a rozpohybujete čertův vodní mlýnek.

Pohádková stezka o délce 17 km nabízí deset zastavení, která jsou umístěna v lokalitě Horní i Dolní Malé Úpy. Na každém z deseti stanovišť čeká na děti jedna pohádka a jeden úkol. Po správném zakreslení všech 10 stanovišť, tedy zdolání celé stezky, získají děti za odměnu Maloúpský pohádkový groš.

Samožejmostí je v Krkonoších výstup na nejvyšší horu naší vlasti - Sněžku. Přímo od chaty Černavy dorazíte za 7,5 km a 3 hod až na samý vrchol.

V dojezdné vzdálenosti je golfové hřiště o 18-ti jamkách v Mladých Bukách, Termální bazén v Jánských Lázních, Městský bazén v Trutnově nebo Relax park v Peci pod Sněžkou.

Řekne se Malá Úpa, Krkonoše, ale kde Horský penzion Černava hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horský penzion Černava Horní Malá Úpa 14 Malá Úpa. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

V zimním období není možné k penzionu dojet autem. Svá vozidla zanechte na záchytném parkovišti v Horní Malé Úpě a k penzionu budete dopraveni na sněžném skútru. Pro dopravu skútrem prosím volejte cca hodinu dopředu na telefonní číslo 776 738 713.


Fotogalerie ubytování Horský penzion Černava

Horský penzion Černava recenze na ubytování v Malé Úpě

Reference na ubytování Horský penzion Černava

Nabízí Horský penzion Černava kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horský penzion Černava na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Horský penzion Černava můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horský penzion Černava z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12992 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Horský penzion Černava a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Horský penzion Černava nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Horský penzion Černava je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mala-upa/horsky-penzion-cernava">Horský penzion Černava je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Horský penzion Černava je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 576 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.