Penzion Neco Malá Skála

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Neco

Malá Skála 54, Malá Skála
penziony a ubytování Malá Skála
Foto Penzion Neco
Penzion Neco si rezervujte online

Penzion Neco se nachází v centru obce Malá Skála, v malebném údolí řeky Jizery a nabízí ubytování v útulně zařízených apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, ale také levné ubytování v turistických pokojích.

Penzion nabízí dva typy ubytování. V prvním patře je celkem 6 apartmánů různých velikostí (3 – 9 lůžek) s celkovou kapacitou 32 lůžek. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, satelitní TV a pokrytí signálem WI-FI. Tři z apartmánů mají navíc balkon nebo terasu.

Hostům je k dispozici jídelna s možností celodenního stravování, bar, venkovní posezení s dětským hřištěm a klubovna (stolní tenis, horolezecká stěna).

V penzionu je půjčovna kvalitních horských kol, zajišťujeme outdoorové aktivity pro školy.

Pokoje v penzionu

V prvním patře je 6 apartmánů různých velikostí, s celkovou kapacitou 32 lůžek. K vybavení každého apartmánu patří kuchyňka, televize, sociální zařízení. 4 apartmány mají obývací pokoj a ložnici, ostatní jsou jednopokojová studia.

V přízemí najdete 3 – 8 lůžkové turistické pokoje s celkovou kapacitou 42 lůžek. Pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, jednoduše a účelně zařízeny, mají společné sprchy a WC. K dispozici pro hosty této části penzionu je malá vybavená kuchyňka (nádobí, vařiče, lednice) a posezení. V jídelně je satelitní TV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Neco stravování

V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, polopenze nebo plná penze je možná po dohodě pro skupiny od 10 osob.

Popis okolí penzionu, Malá Skála a Český ráj

Malá Skála leží v malebném údolí řeky Jizery, v pomyslném středu Českého Ráje, obklopena skalními městy. Je vhodným místem pro dovolenou rodin s dětmi, školní výlet, soustředění sportovního klubu ale i romantický víkend nebo firemní akce.

Řekne se Malá Skála, Český ráj, ale kde Penzion Neco hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Neco Malá Skála 54 Malá Skála. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

auto, vlak, autobus


Fotogalerie ubytování Penzion Neco

Penzion Neco recenze na ubytování v Malé Skále

Reference na ubytování Penzion Neco

Nabízí Penzion Neco kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Neco na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Neco můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Neco z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12301 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Neco a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Neco nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Neco je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mala-skala/penzion-neco">Penzion Neco je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Neco je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě