U Potůčku Malá Morávka

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


U Potůčku

Malá Morávka 289, Malá Morávka
penziony a ubytování Malá Morávka
Foto U Potůčku

Nabízíme ubytování v turistickém středisku Malá Morávka, ležícím v těsné blízkosti nejvyšší hory Jeseníků (Praděd) a 7 km vzdálených lázních Karlova Studánka. V zimě možnost provozování lyžařských sportů v blízkých zimních střediscích uspokojí náročného i začínajícího milovníka zimních sportů. V létě především možnost turistiky, cykloturistiky

V rámci ubytování Vám nabízíme nový penzion, ideální pro odpočinek rodin s dětmi a všechny milovníky přírody Jeseníků. Vhodné také pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí či uzavřenou společnost. Ubytování je možné v samotném penzionu a současně ve vedlejším objektu - apartmán s vlastním sociálním zařízením.

Pokoje v penzionu

K dispozici jeden dvoulůžkový, dva čtyřlůžkové a jeden šestilůžkový pokoj (+ dva dvoulůžkové pokoje se soc. zařízením v apartmánu). Pro Vaše max. pohodlí je na pokojích posezení s LCD TV (USB), součástí vybavení každého pokoje je i lednice. V objektu je možnost vaření a stravování ve společné kuchyni. Součástí vybavené kuchyně je i společná jídelna.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Malá Morávka a Jeseníky

Ubytování v turistickém středisku Malá Morávka, leží v těsné blízkosti nejvyšší hory Jeseníků (Praděd) a 7 km vzdálených lázních Karlova Studánka.

Řekne se Malá Morávka, Jeseníky, ale kde U Potůčku hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: U Potůčku Malá Morávka 289 Malá Morávka. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Všem ubytovaným je pro příjemný pobyt k dispozici velká část oplocené zahrady s bazénem, trampolínou, dětskou houpačkou a prolézačkou, pískovištěm, venkovním posezením, ohništěm a grilem (viz foto). Parkování v oplocené části zahrady u objektu. Své zvířecí miláčky zanechte prosím doma. Kauce 4000 Kč - objekt.

Stručný seznam služeb při ubytování

U Potůčku Malá Morávka Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 500 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

U Potůčku poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni.


Ceník ubytování U Potůčku

Ubytování Malá Morávka
od 3900 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování U Potůčku

U Potůčku recenze na ubytování v Malé Morávce

Reference na ubytování U Potůčku

Nabízí U Potůčku kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat U Potůčku na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování U Potůčku můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na U Potůčku z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte U Potůčku

Adresa a kontakt na U Potůčku
Malá Morávka 289
79336 Malá Morávka


ev.č.14641 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jeseníky

Chcete-li mít na svém webu odkaz na U Potůčku a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté U Potůčku nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="U Potůčku je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-mala-moravka/u-potucku">U Potůčku je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

U Potůčku je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Trautenberk
  Pension Trautenberk Pension Trautenberk leží v těsné blízkosti Krkonoš v obci Studenec u hlavní silnice směrem na Jilemnici a Horní Mísečky. Z Prahy…
  penziony Studenec, ubytování od 650 Kč v lokalitě Český ráj
 • Penzion Manhattan Písek
  Penzion Manhattan Písek V nejklidnější části Písku najdete útulný penzion Manhattan. Penzion nabízí 25 lůžek v plně vybavených pokojích.…
  penziony Písek, ubytování od 1150 Kč
 • Penzion Atrium
  Penzion Atrium Penzion Atrium je rodinného typu a nachází se v historické části města Jihlavy, vzdálen 150 metrů od centra.…
  penziony Jihlava, ubytování od 1600 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě