Ubytování u Janečků Lužice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování u Janečků

Zahrádkářská 16, Lužice
penziony a ubytování Lužice
Foto Ubytování u Janečků

Ubytování u Janečků Vám nabízí ubytování v klidném prostředí. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Součástí je standardní vybavení. Jedná se o ubytování rodinného typu nacházející se v jihomoravské obci Lužice. Pobyt Vám zpříjemní veškerý komfort, na který jste zvyklí z domova.

U nás naleznete rozličné přírodní a turistické podmínky a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek. Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Jsme schopni uspokojit speciální požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Standardně vybavené ubytovací kapacity s možností úschovy kol a parkováním před domem.

Pokoje v penzionu

Standardním vybavením pokojů je kvalitní postel, úložný a odkládací prostor. K dispozici Vám je na každém patře sociální zařízení, plně zařízená kuchyňka, TV ve všech pokojích a WIFI připojení.

Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Speciální služby lze po předchozí domluvě zrealizovat přesně podle přání konkrétního klienta a jeho požadavků. Pokud máte zvláštní přání, obraťte se s nimi na nás, jsme si jisti, že Vám dokážeme ve všech směrech maximálně vyhovět a Vy budete s námi poskytovanými službami nadmíru spokojeni.

Celková kapacit je 16 míst, která jsou umístěna do šesti pokojů. Možné jsou dvě přistýlky. K dispozici jsou tři nová komfortně vybavená sociální zařízení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Lužice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Ubytování u Janečků hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování u Janečků Zahrádkářská 16 Lužice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Ubytování u Janečků

Ubytování u Janečků zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Lužice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Ubytování u Janečků

Ubytování u Janečků recenze na ubytování Lužice

Reference na ubytování Ubytování u Janečků

Nabízí Ubytování u Janečků kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování u Janečků na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování u Janečků můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování u Janečků z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Ubytování u Janečků

Adresa a kontakt na Ubytování u Janečků
Zahrádkářská 16
69618 Lužice


ev.č.15269 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování u Janečků a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování u Janečků nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování u Janečků je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-luzice/ubytovani-u-janecku">Ubytování u Janečků je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování u Janečků je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Hodonín

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 118 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.