Penzion Sarton Lukov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Sarton

Foto Penzion Sarton

Lukov je malebná vesnička v centru Podyjí, na půli cesty mezi Znojmem a Vranovem nad Dyjí. Obklopuje ji krásná příroda, která díky hraničnímu pásu v období železné opony je jen nepatrně dotčena lidskou činností.

Penzion nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, kvalitní manželská postel z masivního dubu se zdravotní matrací zaručí klidný spánek. Každý z pokojů je vybaven kuchyňským koutem pro Vaše příležitostné vaření a samostatným sociálním zázemím. Pro naše nejmenší návštěvníky zde máme pískoviště, houpačky, prolézačky a hřiště pro míčové hry. Celý penzion je pokryt WIFI signálem. Parkování aut je zajištěno na vlastním pozemku, cyklisté si mohou svoje kola uschovat do uzamykatelných koláren. Prostorná a udržovaná zahrada s letní terasou a krytým altánem nabízí možnost posezení se sklenkou výborného vína z místní oblasti.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, kvalitní manželská postel z masivního dubu se zdravotní matrací zaručí klidný spánek. Každý z pokojů je vybaven kuchyňským koutem pro Vaše příležitostné vaření a samostatným sociálním zázemím. Pro naše nejmenší návštěvníky zde máme pískoviště, houpačky, prolézačky a hřiště pro míčové hry.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Sarton stravování

Součástí každého pokoje je kuchyňský kout. Vybavení kuchyňky je následující: lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, vařič a veškeré kuchyňské nádobí.

Popis okolí penzionu, Lukov a Střední Morava

Okolí je protkáno hustou sítí značených turistických cest pro pěší, cyklisty i jezdce na koních. Jižní Morava je po Praze nejnavštěvovanější oblastí České republiky.

Řekne se Lukov, Střední Morava, ale kde Penzion Sarton hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Sarton Lukov 101 Lukov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem, který mohou ubytovaní hosté parkovat přímo u penzionu.

Doplňující informace

Parkování aut je zajištěno na vlastním pozemku, cyklisté si mohou svoje kola uschovat do uzamykatelných koláren.

Celý penzion je pokryt WIFI signálem.

Prostorná a udržovaná zahrada s letní terasou a krytým altánem nabízí možnost posezení se sklenkou výborného vína z místní oblasti.

Především z vinice Šobes, která je od Lukova vzdálená 7 km po cyklistické trase P5. Daří se zde převážně odrůdě Rulandské bílé a Ryzlinku vlašskému. Již od středověku zde byla pěstovaná vinná réva. Šobes je považován za špičkovou lokalitu a nejkrásnější vinici obtékanou Dyjí a obklopenou lesy.


Ceník ubytování Penzion Sarton

Penzion Sarton zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Lukov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Sarton

Penzion Sarton recenze na ubytování v Lukově

Reference na ubytování Penzion Sarton

Nabízí Penzion Sarton kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Sarton na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Sarton můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Sarton z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Sarton

Adresa a kontakt na Penzion Sarton
Lukov 101
66902 Lukov


ev.č.15270 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Sarton a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Sarton nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Sarton je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lukov/penzion-sarton">Penzion Sarton je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Sarton je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 155 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.