Penzion Na Vyhlídce Lukov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Vyhlídce Lukov

Foto Penzion Na Vyhlídce Lukov
Penzion Na Vyhlídce Lukov si rezervujte online

Pro Vaše víkendové pobyty nebo rodinnou rekreaci nabízíme vkusně zařízený penzion situovaný v samém centru Národního parku Podyjí.

Kvalitní a levné ubytování v NP Podyjí. Pokoje s vl. soc. zázemím. Vybavené kuchyňky pro Vaše vaření. Kolem penzionu je prostorná a udržovaná zahrada s krytým bazénem, pro chvíle oddechu nabízíme posezí pod altány. Možnost grilování. Pro děti hřiště s trampolínou, houpačky, šipky, stolní tenis a fotbal, pískoviště.

V našem penzionu Vám můžeme nabídnout ubytování ve dvou čtyřlůžkových pokojích a čtyřech dvoulůžkových. Každý pokoj má barevnou televizi, sprchový kout a toaletu. Pro Vaše vaření jsou k dispozici kompletně vybavené kuchyňky. Pokud Vás nebudou lákat jiné zajímavosti znojemského regionu, můžete posedět a relaxovat na udržované zahradě, nebo si zaplavat v bazénu. Pro úschovu kol máme uzamykatelné kolárny a osvětlené parkoviště přímo před objektem.

Pokoje v penzionu

V našem penzionu Vám můžeme nabídnout ubytování ve dvou čtyřlůžkových pokojích a čtyřech dvoulůžkových. Každý pokoj má barevnou televizi, sprchový kout a toaletu. Pro Vaše vaření jsou k dispozici kompletně vybavené kuchyňky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Na Vyhlídce Lukov stravování

Pro soukromé vaření hostů jsou k dispozii plně vybavené kuchyňky.

Popis okolí penzionu, Lukov a Lednicko-Valticko a Podyjí

Klidné prostředí na okraji malé obce. Ideální výchozí bod pro cyklo a pěší turistiku.

Řekne se Lukov, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Na Vyhlídce Lukov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na Vyhlídce Lukov 26 Lukov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobus: Znojmo - Čížov, vlak: Citonice.


Fotogalerie ubytování Penzion Na Vyhlídce Lukov

Penzion Na Vyhlídce Lukov recenze na ubytování v Lukově

Reference na ubytování Penzion Na Vyhlídce Lukov

Nabízí Penzion Na Vyhlídce Lukov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Vyhlídce Lukov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Vyhlídce Lukov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Vyhlídce Lukov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13623 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Vyhlídce Lukov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Vyhlídce Lukov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Vyhlídce Lukov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lukov/penzion-na-vyhlidce-lukov">Penzion Na Vyhlídce Lukov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Vyhlídce Lukov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě