Villa Marion Luhačovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Villa Marion

Solné 515, Luhačovice
penziony a ubytování Luhačovice
Foto Villa Marion
Villa Marion si rezervujte online

Luxusní ubytování v centru Luhačovic s výhledem na jezírko Marion. Celková kapacita činí 22 lůžek v šesti velmi prostorných a nadstandardně vybavených apartmánech. Ve Villa Marion najdete příjemné posezení na terase s altánkem s výhledem na jezírko a útulnou jídelnu s barem. Pro Vaše maximální pohodlí můžete využít možnosti masáží přímo ve Villa Marion.

Luxusní ubytování v centru Luhačovic s výhledem na jezírko Marion. Celková kapacita činí 22 lůžek v šesti velmi prostorných a nadstandardně vybavených apartmánech, z nichž jeden apartmán je bezbariérový a jednom podkrovním apartmá.

Jednotlivé apartmány mají samostatnou ložnici, obývací pokoj s možností komfortní přistýlky, jídelnu s plně vybaveným kuchyňským koutem a koupelnu s toaletou. Součástí vybavení je TV se satelitním přijímačem, Wi-Fi internet, lednička s minibar, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, trezor a další. Ve Villa Marion dále najdete příjemné posezení na terase s altánkem s výhledem na jezírko a útulnou jídelnu s barem.

Pro Vaše maximální pohodlí můžete využít možnosti masáží přímo ve Villa Marion.

Villa Marion disponuje vlastním parkovištěm vybaveným kamerovým systémem.

Pokoje v penzionu

Villa Marion disponuje šesti velmi prostornými a nadstandardně vybavenými apartmány, z nichž jeden je bezbariérový a podkrovním apartmá. Apartmány s rozlohou 60 - 67 m² a podkrovní apartmá s rozlohu 42 m². Jednotlivé apartmány mají samostatnou ložnici, obývací pokoj s možností komfortní přistýlky, jídelnu s plně vybaveným kuchyňským koutem a koupelnu s toaletou. Součástí vybavení je TV se satelitním přijímačem, Wi-Fi internet, lednička s minibar, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, trezor a další. Součástí některých apartmánů je vlastní balkon s výhledem na jezírko, případně můžete využít venkovní terasu s altánkem. Podkrovní apartmány jsou vybaveny klimatizací.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 11:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Villa Marion stravování

Snídaně formou teplého a studeného bufetu.

Popis okolí penzionu, Luhačovice

Klidná lokalita, blízko jezírka, lesa, minerálních pramenů, sportovního vyžití, jak na kole tak pěšky.

Řekne se Luhačovice, ale kde Villa Marion hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány - Villa Marion Solné 515 Luhačovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

5 min. chůze k autobusu.

15 min. chůze k autobusovému a vlakovému nádraží.

3 min. chůze k nejbližší restauraci.


Fotogalerie ubytování Villa Marion

Villa Marion recenze na ubytování v Luhačovicích

Reference na ubytování Villa Marion

Nabízí Villa Marion kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Villa Marion na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Villa Marion můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Villa Marion z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14993 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Villa Marion a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Villa Marion nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Villa Marion je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-luhacovice/villa-marion">Villa Marion je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Villa Marion je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě