Vila Jiřinka Luhačovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Vila Jiřinka

Zatloukalova 291, Luhačovice
penziony a ubytování Luhačovice
Foto Vila Jiřinka
Vila Jiřinka si rezervujte online

Prvorepubliková vila s původním názvem "Vila Jiřinka" se nachází v samém centru lázeňského města Luhačovice.

Vila prošla v roce 2011, po změně majitelů, náročnou stavební a technologickou rekonstrukcí, jejímž výsledkem je proměna do konečné podoby architektonicky moderního a pohodového wellness hotýlku rodinného typu.

Unikátní umístění Vily Jiřinka přímo v centru lázeňského města svou polohou ve druhé řadě domů od hlavní silnice, umožňuje svým hostům snadnou dostupnost na lázeňskou kolonádu, jakož i dostatek klidu od ruchu města pro odpočinek a relaxaci.

Návštěvníci Vily Jiřinka se mohou kochat nádherným výhledem na panorama lázeňského centra, oddávat se odpočinku v luxusně vybavených pokojích, relaxovat v moderním wellness centru, využít léčivé procedury a oddechu v solné jeskyni nebo se aktivně zapojit do procesu formování postavy (body forming) s využitím moderních metod na speciálních strojích Vacushape, Vibrosaun a Kettler.

Příjemné prostředí Vily Jiřinka využijete nejen pro vlastní odpočinek a relaxaci, ale i pro soukromé nebo firemní akce a školení. Pro tyto účely je připravena v 1. NP konferenční, společenská místnost vybavená moderní projekční technikou s kapacitou až 30 míst. Ke zpříjemnění pobytu a vychutnání šálku dobré kávy či vínka slouží bar umístěný v přízemí a venkovní posezení na terase.

K celkové spokojenosti s návštěvou Vily Jiřinka je připraven ochotný personál, individuálním přístupem a péčí, vytvořit všem hostům během lázeňského pobytu příjemnou atmosféru s pocitem domova.

Pokoje v penzionu

Ubytování v 1, 2 až 4 lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou moderně vyřešené a nadstandardně vybavené s koupelnou se sprchovým koutem osazeným masážními tryskami, WC, plazmovou TV s uhl. 107 cm, satelitním příjmem, internet Wi-fi v celém objektu zdarma, postele v bílé kůži, krásný výhled na lázeňské centrum a okolí.

Pro ubytované hosty je k dispozici kuchyňka, vybavená sporákem se sklokeramickou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Luhačovice, ale kde Vila Jiřinka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Vila Jiřinka Zatloukalova 291 Luhačovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Vila Jiřinka

Vila Jiřinka recenze na ubytování v Luhačovicích

Reference na ubytování Vila Jiřinka

Nabízí Vila Jiřinka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Vila Jiřinka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Vila Jiřinka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Vila Jiřinka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14327 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Vila Jiřinka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Vila Jiřinka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Vila Jiřinka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-luhacovice/vila-jirinka">Vila Jiřinka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Vila Jiřinka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 503 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.