Penzion Jany Luhačovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jany

Masarykova 434, Luhačovice
penziony a ubytování Luhačovice
Foto Penzion Jany
Penzion Jany si rezervujte online

Tříhvězdičkový penzion Jany poskytuje ubytování na hlavní třídě v centru lázní Luhačovice, nedaleko od vlakového a autobusového nádraží. Nabizí velké a slunné pokoje s pohodlnými postelemi. Vybrané pokoje jsou vybaveny hydromasážními vanami, či vanami s perličkovou koupelí. Veškeré pokoje mají vlastní koupelnu, připojení k internetu WiFi a LED TV.

Penzion Jany je umístěn na hlavní třídě v centru lázní Luhačovice, nedaleko od vlakového a autobusového nádraží.

Nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji se dvěma ložnicemi. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastními koupelnami s vanami, LED TV a WiFi připojení k internetu.

Nadstandardní pokoje jsou vybaveny hydromasážními vanami nebo vanami s perličkovou koupelí. Co jinde nenajdete jsou velké a pohodlné manželské postele.

Pokoje v penzionu

Penzion obsahuje šest dvoulůžkových pokojů, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj se dvěma ložnicemi. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (vybrané pokoje pak perličkovou koupelí či hydromasážními vanami). Ve všech pokojích je dále instalována LED TV a WiFi připojení k internetu. Pokoje jsou zařízeny kvalitním nábytkem a velkými pohodlnými maželskými postelemi 2×2 m.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Luhačovice, Beskydy - Valašsko, ale kde Penzion Jany hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion JANY Luhačovice Masarykova 434 Luhačovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion leží zhruba 100 metrů od vlakového a autobusového nádraží.

Doplňující informace

Parkování možné jen na veřejném parkovišti podél silice před penzionem zdarma.

Ve všech ubytovacích prostorách je kouření zakázáno.

Ve všech prostorách je možno se bezplatně připojit k internetu pomocí sítě Wi-Fi.

Děti do 3 let zdarma.


Fotogalerie ubytování Penzion Jany

Penzion Jany recenze na ubytování v Luhačovicích

Reference na ubytování Penzion Jany

Nabízí Penzion Jany kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jany na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jany můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jany z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14306 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jany a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jany nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jany je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-luhacovice/penzion-jany">Penzion Jany je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jany je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě