Penzion ve Skále Loket

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion ve Skále

Nádražní 232/2, Loket
penziony a ubytování Loket
Foto Penzion ve Skále
Penzion ve Skále si rezervujte online

Nabízíme 2 ubytovací zařízení různého stadardu na 2 lokacích v Lokti. Penzion Ve Skále nabízí ubytování pod hradem Loket s výhledem na hrad z každého pokoje. Pokoje jsou hotelově vybaveny s vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi a TV-SAT. Hostel Loket nabízí ubytování pro cestovatele, batůžkáře, vodáky a turisty. Poskytujeme ubytování v samostatných 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích, které mají společné sociální zařízení na chodbě. V Penzionu Ve Skále jsou jedinečné společenské prostory doslova „Ve Skále“ vhodné pro soukromé či firemní akce. Skalní stěny zde prostupují až do interiéru budovy. Nedaleké Karlovy Vary jsou vzdálené 8km (10minut). Poskytneme Vám ideální zázemí ve městě Loket - v srdci Karlovarského lázeňského regionu.

Při pobytu na 1 noc je účtován příplatek ve výši 50kč/osoba

Pokoje v penzionu

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, balkon, TV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Penzion ve Skále stravování

Možnost objednání snídaně 80Kč/osobu.

Restaurace 200 m od penzionu.

Popis okolí penzionu, Loket a Západočeské lázně

Město leží uvnitř západočeského lázeňského trojúhelníku, a proto návštěva blízkých Karlových Varů je takřka samozřejmostí. Za zhlédnutí rozhodně stojí i Mariánské a Františkovy Lázně. Loket je obklopen nádhernou přírodou CHKO Slavkovského lesa vhodnou nejen pro pěší turistiku ale také pro cyklisty a vodáky. V horký letních dnech můžete strávit odpoledne v rekreačním areálu u vodní nádrže Michal, v zimním období můžete naopak brázdit sjezdovky Krušných hor.

Řekne se Loket, Západočeské lázně, ale kde Penzion ve Skále hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Ve Skále, Hostel Loket, Ubytování Sokolov Nádražní 232 Loket. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion ve Skále Loket Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 80 Kč, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion ve Skále poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion ve Skále nabízí: restaurace 500 m od penzionu, kavárna 500 m od penzionu, zahrádka 500 m od penzionu, cukrárna 500 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště 400 m od penzionu, lázně - wellness 7000 m od penzionu, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion ve Skále

Penzion ve Skále recenze na ubytování v Lokti

Reference na ubytování Penzion ve Skále

Nabízí Penzion ve Skále kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion ve Skále na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion ve Skále můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion ve Skále z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11027 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion ve Skále a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion ve Skále nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion ve Skále je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-loket/penzion-ve-skale">Penzion ve Skále je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion ve Skále je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě