Penzion U splavu Loket

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U splavu

Tovární 51, Loket
penziony a ubytování Loket
Foto Penzion U splavu
Penzion U splavu si rezervujte online

Penzion U Splavu nabízí ubytování v západočeském městě Loket.

Penzion U Splavu nabízí bezplatné Wi-Fi možnost venkovního posezení pod altánem s grilem. Na každém patře je k dispozici kompletně vybavena kuchyň včetně spotřebičů Bezplatné parkování je přímo u penzionu na oploceném pozemku, který je na noc pod uzamčením. Penzion se nachází v klidné části města přímo u řeky Ohře (možnost rybaření) a pod lesem (možnost houbaření) a přitom do historického centra je to pouze 300 metrů. 100 m od penzionu se nachází půjčovna lodí, 50m autobusová zastávka a vlaková, kde je přímé spojení do Karlových Varů a Sokolova.
Letiště Karlovy Vary je 11 km daleko.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí jeden studiový apartmán s vlastní kuchyňským koutem, koupelnou s vanou, WC a předsíňkou. Dále tři pokoje na společným patře, kde dva pokoje mají společnou koupenu a WC kam se vstupuje ze společné chodby, kde je zároveň kompletně vybavený kuchyňský kout pro tři pokoje. Poslední pokoj má samostatnou koupelnu s vanou a WC. Pokoje i celé patro jsou pod uzamčením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Loket a Západočeské lázně

Penzion se nachází v klidné části města u řeky Ohře a jen 250 m od náměstí. Nejbližším letištěm je letiště Karlovy vary vzdálené 11 km.

Řekne se Loket, Západočeské lázně, ale kde Penzion U splavu hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U splavu Tovární 51 Loket. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

V blízkosti penzionu se nachází vlaková a autobusová zastávka s přímím spojením do Karlových Varů a Sokolova


Fotogalerie ubytování Penzion U splavu

Penzion U splavu recenze na ubytování v Lokti

Reference na ubytování Penzion U splavu

Nabízí Penzion U splavu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U splavu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U splavu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U splavu z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15272 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U splavu a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U splavu nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U splavu je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-loket/penzion-u-splavu">Penzion U splavu je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U splavu je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě