Penzion Quest Loket

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Quest

T.G. Masaryka 130, Loket
penziony a ubytování Loket
Foto Penzion Quest
Penzion Quest si rezervujte online

Penzion QUEST Loket poskytuje ubytování v nově zrekonstruovaném domě pod hradem Loket. Z penzionu se Vám naskytne výhled na hrad Loket a řeku Ohře. Pokoje hotelového typu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysokorychlostní Wi-Fi a TV-SAT. Součástí penzionu je info centrum s recepcí. V nejbližší době pro Vás připravujeme stylovou kavárnu QUEST s posezením na zahradě, terasa. Certifikát cyklisté vítáni.

Penzion QUEST Loket poskytuje ubytování v nově zrekonstruovaném domě pod hradem Loket. Z penzionu se Vám naskytne výhled na hrad Loket a řeku Ohře. Pokoje hotelového typu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysokorychlostní Wi-Fi a TV-SAT. V nejbližší době pro Vás připravujeme infocentrum s recepcí a stylovou kavárnu QUEST.

V nejbližší době pro Vás připravujeme infocentrum s recepcí a stylovou kavárnu QUEST. Krajské město Karlovy Vary je vzdáleno pouhých 10 minut autem (8km). Pension QUEST Vám poskytne ideální zázemí v historickém centru města Loket, odkud můžete podnikat výpravy do okolí a to pěšky, na kolech, po řece, či na koňském sedle...

Wi-FI zdarma, Parkování zdarma, Snídaňový servis, Úschovna lodí a kol zdarma, Klimatizace za poplatek, Půjčovna kol, Půjčovna lodí, Zapůjčení Wi-Fi chůvičky s propojením na chytrý telefon... .

Pokoje v penzionu

Penzion QUEST Loket poskytuje ubytování v nově zrekonstuovaném domu pod hradem Loket. Z pokojů v penzionu je vidět jak hrad tak i údolí řeky Ohře s hradbami. Pokoje jsou hotelového typu a naleznete zde vlastním sociálním zařízením, vysokoryychlostní Wi-Fi a TV-SAT.

Vybavení je následující: Dvoulůžková postel z ořechu, TV, Wi-Fi free (vysokorychlostní se zesilovačem signálu na každém patře), koupelna, WC, skříň, trojmístná sedací souprava, stylová křesílka se stolkem, noční stolky, lampičky, věšák, zrcadlo, malá komoda.

1. patro - pokoj č. 1, 2, 3, 4 a 2. patro - pokoj č. 1, 2, 3, 4

Buďte jedni z prvních hostů na QUEST penzionu v Lokti, který navrhovala interierová designerka a zažijte relax a pohodu v centru měst

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Řekne se Loket, Západočeské lázně, ale kde Penzion Quest hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Quest T.G. Masaryka 130 Loket. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Quest

Penzion Quest recenze na ubytování v Lokti

Reference na ubytování Penzion Quest

Nabízí Penzion Quest kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Quest na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Quest můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Quest z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15273 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Quest a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Quest nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Quest je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-loket/penzion-quest">Penzion Quest je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Quest je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě