Pension Masonic House Loket

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Masonic House

T.G. Masaryka 115, Loket
penziony a ubytování Loket

Pension Masonic House najdete v nově zrekonstruovaném historickém domě postaveném v roce 1688 na náměstí královského města Loket, přímo v centru památkové rezervace. Loket u Karlových Varů je oblíbeným turistickým cílem. Dominantou města je gotický hrad z 13. století, vypínající se na skále nad řekou, kde vyrůstal panovník Karel IV.

Pension Masonic House nabízí ubytování pro 13 osob, ve 3 třílůžkových pokojích a 2 dvoulůžkových pokojích. Raritou je noc v muzeu tajných spolků se snídaní formou room service. Muzeum vás přenese do lóží těch nejtajnějších spolků světa a přiblíží vám jejich posvátné ritáli a představí cenné předměty spjaté s těmito spolky. V přízemí si můžete posedět v Café-baru a vybrat si z naší nabídku Alla card, a domácích dezertů.

Pokoje v penzionu

Útulné pokoje v pensionu Masonic nabízí svým klientům pohodlí 4**** hotelu a především výhled na hrad, historické náměstí a hradební opevnění. Pět pokojů je vybaveno kvalitními pohodlnými lůžky, LED TV se satelitním příjmem a vstupem pro USB, minibarem, sadou pro přípravu teplých nápojů a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Masonic House stravování

Celý interiér Café-baru Masonic vám přiblíží svou kuriózní sbírkou dokumentů, dobu dávno minulou a seznámí vás s historií kultu kubánských doutníků Fidela Castra, představí Cubu před i po vítězství revoluce, najdete tu autentické fotografie Fidela Castra, Che Guevaru, staré akcie, dokumenty o obchodu s otroky z Afriky, i coolies z Činy, staré pasy, vyznamenání, podpisy presidentů, králů a dalších významných osobností, z nichž mnohé ovlivnili vývoj světa. Naše menu Alla card nabízí čerstvé saláty, domácí Burgery a lehké italské těstoviny. Vychutnáte si zde výbornou kubánskou kávu a originální dorty vlastní výroby. Večer strávený se sklenkou kvalitního kubánského rumu dodá vašemu výletu do historie tu správnou tečku. Pro naše hosty připravujeme pestrou snídani a lze objednat i snídaňový room servis a připravit snídaňové balíčky. Svatby, oslavy, konference menšího charakteru, firemní akce, to vše pro vás rádi připravíme na míru dle vašich požadavků.

Řekne se Loket, Západočeské lázně, ale kde Pension Masonic House hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Masonic House T.G. Masaryka 115 Loket. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Masonic House

Ubytování Loket
od 1250 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Pension Masonic House

Pension Masonic House recenze na ubytování v Lokti

Reference na ubytování Pension Masonic House

Nabízí Pension Masonic House kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Masonic House na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Masonic House můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Masonic House z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Masonic House

Adresa a kontakt na Pension Masonic House
T.G. Masaryka 115
35733 Loket


ev.č.15271 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Masonic House a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Masonic House nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Masonic House je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-loket/pension-masonic-house">Pension Masonic House je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Masonic House je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 115 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.