Penzion U Zvonku Litvínov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Zvonku Litvínov

K Loučkám 1582, Litvínov
penziony a ubytování Litvínov
Foto Penzion U Zvonku Litvínov
Penzion U Zvonku Litvínov si rezervujte online

Penzion U Zvonku se nachází teměř v centru města Litvínov v blízkosti Krušných hor a nabízí příjemné ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a vjednom nadstandardním apartmánu.

Penzion U Zvonku nabízí ubytování v příjemném prostředí podkrušnohorského města Litvínov. Město poskytuje nejen sportovní, ale i kulturní vyžití. V blízkosti penzionu se nachází areál, který hostí každoročně koncerty slavných skupin a jednotlivců, ale i méně známých interpretů.

V penzionu U Zvonku je možné připojení k bezdrátovému internetu Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vybaveny barevnou televizí. Celková kapacita penzionu U Zvonku je 11 osob.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje se nacházejí v podkroví penzionu, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tj. toaletou a sprchovým koutem a barevnou televizí. Pro klidný spánek našich hostů jsou odhlučněny a z důvodů individuálních potřeb hostů samostatně vytápěny.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Litvínov a Krušné hory

V zimním období se nabízí možnost sjezdového i běžeckého lyžovaní ve sportovních areálech Krušných hor či bruslení na zimním stadionu. V létě jsou Krušné hory ideálním místem pro procházky, cílem cyklistů nebo autoturistů. Město Litvínovdisponuje otevřeným koupalištěm i krytým plaveckým bazénem.

Řekne se Litvínov, Krušné hory, ale kde Penzion U Zvonku Litvínov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Zvonku K Loučkám 1582 Litvínov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion U Zvonku Litvínov

Penzion U Zvonku Litvínov recenze na ubytování v Litvínově

Reference na ubytování Penzion U Zvonku Litvínov

Nabízí Penzion U Zvonku Litvínov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Zvonku Litvínov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Zvonku Litvínov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Zvonku Litvínov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12148 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Zvonku Litvínov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Zvonku Litvínov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Zvonku Litvínov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-litvinov/penzion-u-zvonku-litvinov">Penzion U Zvonku Litvínov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Zvonku Litvínov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě