Penzion V Podzámčí Litomyšl

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion V Podzámčí Litomyšl

A. Tomíčka 6, Litomyšl
penziony a ubytování Litomyšl
Foto Penzion V Podzámčí Litomyšl
Penzion V Podzámčí Litomyšl si rezervujte online

Penzion V Podzámčí - Litomyšl se nachází v nově rekonstruovaném domě v památkové zóně. Jeho velkou předností je poloha v klidné ulici cca 100 metrů od historického centra s výhledem na renesanční zámek-UNESCO. Jistě oceníte, že při pobytu v našem penzionu nebudete rušeni projíždějícími automobily, hlukem z restaurací apod. Zaručujeme vám diskrétní prostředí malého stylového penzionu.

Penzion V Podzámčí - Litomyšl se nachází v nově rekonstruovaném domě v památkové zóně, byl zřízen v roce 2009 a svým hostům nabízí dvoulůžkový, třílůžkový a rodinný apartmán. Jeho velkou předností je poloha v klidné ulici cca 100 metrů od historického centra s výhledem na renesanční zámek-UNESCO. Jistě oceníte, že při pobytu v našem penzionu nebudete rušeni projíždějícími automobily, hlukem z restaurací apod. Zaručujeme vám diskrétní prostředí malého stylového penzionu. Naším hlavním cílem je připravit Vám příjemné ubytování v našem městě, ať jste zde na služební cestě, výletu či dovolené. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše proto, aby jste se zde cítili jako doma a rádi se k nám vraceli. Hostům je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně. V této místnosti je možnost připojení na internet WiFi. Připojení k Internetu je samozřejmostí a to pomocí WiFi technologie nebo kabelem (zásuvka je v každé místnosti). Parkovat můžete přímo před penzionem, po domluvě možnost garážování osobního automobilu, motorek. Nabízíme úschovnu vašich kol, kočárků, lyží, bruslí atd.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - sprchou, WC a umyvadlem. Dále je na pokojích k dispozici minibar, barevný televizor (včetně satelitního příjmu). Psací stůl či konferenční stolek, židle.
Rodinný apartmán je vybaven třemi postelemi, rozkládací sedací soupravou, která lze použít jako přistýlka pro dvě osoby. Koupelnou s rohovou vanou, WC, šatní skříní, komodou, psacím stolem, židlí, kuchyňkou s vařičem, minibarem, barevným televizorem (včetně satelitního příjmu).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion V Podzámčí Litomyšl stravování

Ve vzdálenosti asi 100 m od penzionu se nachází historické náměstí, kde jsou restaurace poskytující celodenní stravování, či vinotéky. Při domluvě zajistíme rezervaci.
V penzionu je k dispozici výběr kvalitních vín, vybavený minibar na pokojích.

Řekne se Litomyšl, Východní Čechy, ale kde Penzion V Podzámčí Litomyšl hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion V Podzámčí Antonína Tomíčka 6 Litomyšl. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl

Penzion V Podzámčí Litomyšl recenze na ubytování v Litomyšli

Reference na ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl

Nabízí Penzion V Podzámčí Litomyšl kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion V Podzámčí Litomyšl na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion V Podzámčí Litomyšl z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13340 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion V Podzámčí Litomyšl a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion V Podzámčí Litomyšl nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion V Podzámčí Litomyšl je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-litomysl/penzion-v-podzamci-litomysl">Penzion V Podzámčí Litomyšl je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion V Podzámčí Litomyšl je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Pardubickém kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 903 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.