Penzion V Podzámčí Litomyšl

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion V Podzámčí Litomyšl

A. Tomíčka 6, Litomyšl
penziony a ubytování Litomyšl
Foto Penzion V Podzámčí Litomyšl
Penzion V Podzámčí Litomyšl si rezervujte online

Penzion V Podzámčí - Litomyšl se nachází v nově rekonstruovaném domě v památkové zóně. Jeho velkou předností je poloha v klidné ulici cca 100 metrů od historického centra s výhledem na renesanční zámek-UNESCO. Jistě oceníte, že při pobytu v našem penzionu nebudete rušeni projíždějícími automobily, hlukem z restaurací apod. Zaručujeme vám diskrétní prostředí malého stylového penzionu.

Jsme rodinný penzion a své služby poskytujeme hostům od roku 2009. Naši hosté velice oceňují ubytování v útulných, stylově zařízených pokojích. Jednou z velkých předností našeho penzionu je také poloha v klidné ulici cca 100 metrů od historického centra a výhled na renesanční zámek-UNESCO. Jistě oceníte, že při pobytu v našem penzionu nebudete rušeni projíždějícími automobily, hlukem z restaurací apod. . Parkování je zdarma přímo před penzionem nebo na přilehlém parkovišti zdarma. Možnost úschovy kol a parkování motorek v oploceném prostoru. Snídaně podáváme formou bufetu nebo obložených talířů. Naším hlavním cílem je připravit Vám příjemné ubytování a pobyt v našem městě. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše proto, abyste se zde cítili jako doma a rádi se k nám vraceli.

Pokoje v penzionu

Penzion V Podzámčí svým hostům nabízí dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj a rodinný apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením – sprchou, WC a umyvadlem. Dále je na pokojích k dispozici minibar, TV+SAT. Rodinný apartmán je vybaven dvoulůžkem, jednolůžkovou postelí a dvěma pohovkami, které lze použít jako přistýlky. Nechybí koupelna s rohovou vanou, WC, vybavená kuchyňka s vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a chladničkou. TV+SAT. V letním období klimatizace. Připojení k Internetu – WiFi nebo kabelem. Hostům je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně. Zde je hostům k dispozici chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, talíře, sklenice, příbory atd. . Ve vzdálenosti asi 100 m od penzionu se nachází historické náměstí, kde jsou restaurace poskytující celodenní stravování. Při domluvě zajistíme rezervaci. V penzionu je k dispozici výběr kvalitních vín.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion V Podzámčí Litomyšl stravování

Hostům je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně. Zde je hostům k dispozici chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, talíře, sklenice, příbory atd. . Ve vzdálenosti asi 100 m od penzionu se nachází historické náměstí, kde jsou restaurace poskytující celodenní stravování. Při domluvě zajistíme rezervaci. V penzionu je k dispozici výběr kvalitních vín.

Řekne se Litomyšl, Východní Čechy, ale kde Penzion V Podzámčí Litomyšl hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion V Podzámčí Antonína Tomíčka 6 Litomyšl. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl

Penzion V Podzámčí Litomyšl recenze na ubytování v Litomyšli

Reference na ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl

Nabízí Penzion V Podzámčí Litomyšl kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion V Podzámčí Litomyšl na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion V Podzámčí Litomyšl můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion V Podzámčí Litomyšl z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13340 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion V Podzámčí Litomyšl a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion V Podzámčí Litomyšl nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion V Podzámčí Litomyšl je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-litomysl/penzion-v-podzamci-litomysl">Penzion V Podzámčí Litomyšl je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion V Podzámčí Litomyšl je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Pardubickém kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 471 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.