Penzion Tašner Litomyšl

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Tašner

Lidická 101, Litomyšl
penziony a ubytování Litomyšl
Foto Penzion Tašner
Penzion Tašner si rezervujte online

Penzion Tašner nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu v klidném místě, velmi blízko historického centra Litomyšle, renesančního zámku zapsaného na seznamu UNESCO, sportovních areálů včetně koupaliště a krytého plaveckého bazénu.

Nabízíme 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky vybavené umyvadlem a WC sprchovým koutem a v jednom pokoji vanou. Dále k vybavení pokoje patří Sat TV a Wi-Fi připojení.

K dispozici je plně vybavená kuchyňka s lednicí, společná pro všechny pokoje. Možnost objednání snídaní. Dále možnost posezení v zimní zahradě a na dvoře s krbem.

Hosté mají možnost zakoupit lahvová vína z naší vinotéky se slevou 15%.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Tašner stravování

Vinotéka Ullet

V našem sortimentu naleznete špičková moravská přívlastková i speciální vína z vinařství Krist – Milotice u Kyjova, Vinné sklepy Skalák – Skalka u Kyjova, vinařství Novosedly Vinofol, vinařství Neoklas Šardice, vinařství Maňák a další. Máme zde široký sortiment zahraničních vín, portská vína z oblasti Douro – vinařství Dacosta a Kopke, šumivá vína, koňaky a pravé francouzské champagne.

Otevírací doba: Po-Pá: 8:30 - 18:00, So: 8:30 - 12:00

Popis okolí penzionu, Litomyšl a Východní Čechy

V okolí Litomyšle můžete navštívit Toulovcovy maštale, hrad Košumberk, zámek Nové Hrady, Růžový palouček, Nedošínský háj, hrad Svojanov, Kozlovský kopec s rozhlednou a nebo si naplánovat výlet Cyklobusem Českomoravským pomezím aneb blíž k atraktivitám Litomyšlska, Poličska a Svitavska.

Řekne se Litomyšl, Východní Čechy, ale kde Penzion Tašner hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Tašner Lidická 101 Litomyšl. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Tašner

Penzion Tašner recenze na ubytování v Litomyšli

Reference na ubytování Penzion Tašner

Nabízí Penzion Tašner kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Tašner na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Tašner můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Tašner z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14922 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Tašner a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Tašner nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Tašner je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-litomysl/penzion-tasner">Penzion Tašner je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Tašner je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion U Hájků
  Penzion U Hájků Nový rodinný penzion v srdci jižní moravy se nachází v klidné a čisté vesničce Křepice. Nabízíme aktivní i relaxační…
  penziony Křepice, ubytování od 750 Kč
 • Penzion Abbazia
  Penzion Abbazia Penzion Abbazia leží v klidné části města Františkovy Lázně, pouhých 5 minut chůze od centra, lázeňských kolonád…
  penziony Františkovy Lázně, ubytování od 1200 Kč v lokalitě Lázně
 • Pension Sima
  Pension Sima Nový rodinný Pension Sima se nachází v atraktivní části Harrachova v Krkonoších. Harrachov je sportovní a turistické centrum…
  penziony Harrachov, ubytování od 1200 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě