Penzion Dubina Litoměřice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Dubina

Horní Dubina 276/10, Litoměřice
penziony a ubytování Litoměřice
Foto Penzion Dubina
Penzion Dubina si rezervujte online

Klidné prostředí penzionu Dubina umístěného na úpatí Dómského pahorku nedaleko centra města Litoměřice nabízí příjemné ubytování ve čtyřech podkrovních pokojích s překrásným výhledem na parkány a radniční věž ve tvaru kalichu. Domácké prostředí penzionu poskytuje ubytovaným hostům veškeré pohodlí pro strávení ničím nerušených chvil odpočinku při návštěvě královského města Litoměřice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Litoměřice, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Penzion Dubina hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Dubina Horní Dubina 276/10 Litoměřice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Dubina

Penzion Dubina recenze na ubytování v Litoměřicích

Reference na ubytování Penzion Dubina

Nabízí Penzion Dubina kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Dubina na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Dubina můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Dubina z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12066 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Dubina a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Dubina nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Dubina je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-litomerice/penzion-dubina">Penzion Dubina je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Dubina je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 160 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.