Penzion Selský mlýn Líšnice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Selský mlýn

Spálený Mlýn 102, Líšnice
penziony a ubytování Líšnice
Foto Penzion Selský mlýn

Penzion Spálený mlýn je díky svému vybavení a poloze cca 20 min. jízdy jižně od Prahy skvělým místem pro Vaše firemní akce, školení, rauty, oslavy a svatby v okolí Prahy. Pro firemní prezentace máme připraven konferenční sál a salonky. Dále nabízíme výhodné konferenční balíčky pro Vaše firemní akce. Pro Vaše firemní školení či prezentace je připraveno moderní vybavení – flipchart, dataprojektor s plátnem, TV, video, DVD a audio technika pro ozvučení sálu. Náš penzion je vhodný také na rodinné oslavy, má pro Vás připravenou i speciální nabídku grilování a dalších možností vyžití na zastřešené gril terase, a pro romantické svatby u Prahy, kde pro novomanžele zajistíme svatební dar – svatební apartmá zdarma.

Komfortní a klidné ubytování jižně od Prahy je pro Vás připraveno v 16ti stylově vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou standartně vybaveny sociálním zařízením, sat. TV a WiFi připojením na internet. Parkování je zajištěno přímo před penzionem zdarma. Pokud chcete udělat radost také Vašim blízkým, máme pro Vás připraveny dárkové poukazy na pobyt a služby v libovolné hodnotě.

Pokoje v penzionu

Všechny pokoje jsou ensuite (vybaveny sociálním zařízením), jsou vybaveny novými plochými televizory, bezdrátovým internetem WiFi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Líšnice a Střední Čechy

Spálený mlýn leží v malebné scenérii Líšeňského údolí a přírodního parku Davle pouhých 20 minut od Prahy, 16 km od hradu Karlštejn, 2 km od golfového hřiště Líšnice a nedaleko od řeky Sázavy a na nepřeberném množství cyklostezek. Cyklisté vítáni.

V jeho okolí se nalézá mnoho památek i turistických zajímavostí středních Čech jako např. hrad Karlštejn.

Řekne se Líšnice, Střední Čechy, ale kde Penzion Selský mlýn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Spálený mlýn Líšnice 102 (Bojov) Líšnice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Spálený mlýn je vzdálen pouhých 20 minut jízdy autem od centra Prahy. Zástávka autobusu č. 318 pražské MHD přímo u Spáleného mlýna. Vlaková zastávka Bojov se nachází 1 km od Spáleného mlýna.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Selský mlýn Líšnice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 55 osob, přednáškový sál, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 250 Kč, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, taxi, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 1500 m od penzionu, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Selský mlýn poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, business, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Selský mlýn nabízí: restaurace, bar, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření, jízda na koni, masáže.


Ceník ubytování Penzion Selský mlýn

Ubytování Líšnice
od 1090 Kč za lůžko
od 1090 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion Selský mlýn

Penzion Selský mlýn recenze na ubytování v Líšnici

Reference na ubytování Penzion Selský mlýn

Nabízí Penzion Selský mlýn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Selský mlýn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Selský mlýn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Selský mlýn z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Selský mlýn

Adresa a kontakt na Penzion Selský mlýn
Spálený Mlýn 102
25210 Líšnice


ev.č.10307 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Selský mlýn a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Selský mlýn nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Selský mlýn je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lisnice/penzion-selsky-mlyn">Penzion Selský mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Selský mlýn je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě