Penzion U České koruny Lipnice Lipnice nad Sázavou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U České koruny Lipnice

Lipnice nad Sázavou 55, Lipnice nad Sázavou
penziony a ubytování Lipnice nad Sázavou
Foto Penzion U České koruny Lipnice
Penzion U České koruny Lipnice si rezervujte online

Penzion U České koruny leží přímo pod Lipnickým hradem v malebném kraji českomoravské vrchoviny a je využíván k rekreačním pobytům, oslavám, svatbám, seminářům a firemním jednáním. Sál umožňuje konání firemních, společenských, kulturních akcí a svatebních hostin či rodinných oslav. K dispozici: projekční plátno, flip chart, wi-fi, TV, dětský koutek a ostatní služby (coffee break, rauty, občerstvení).

Právě v tomto hostinci „ U České koruny „ napsal Hašek podstatnou část díla během svého pobytu na Lipnici. Penzion je díky rekonstrukci Haškovým vnukem se svou rodinou využíván k rekreačním pobytům spojeným s poznáním tohoto místa a k příjemnému prožití volných chvil. Dále je též využíván k různým oslavám, svatbám, seminářům a jednáním.

Penzion U České Koruny má pro Vaše pohodlí připraveno ubytování v 9 pokojích o celkové kapacitě 26 lůžek.

Parkování pro hosty na vlastním parkovišti před penzionem U České Koruny. K relaxaci je vhodné využít saunu suchou nebo pára (100 Kč/hod. /osoba).

Pokoje v penzionu

Složení pokojů: 1× Haškův apartmán - dvoulůžkový pokoj (místo kde spal J. Hašek), 5× dvoulůkžový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV, 2× čtyřlůžkový pokoj s vlastnm soc. zařízením, TV, 1× vícelůžkový s vlastním soc. zařízením, TV.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U České koruny Lipnice stravování

Stylová restaurace s kachlovými kamny, pianem, řadou rekvizit z doby působení J. Haška a letní terasa s posezením Vám nabízí tradiční českou kuchyni.

Prostory restaurace jsou nekuřácké. Kuřáci mohou využít terasy i gotického sklípku. Kapacita restaurace: 55 osob, Letní terasa: 40 osob, Gotický sklep: 20 osob.

Řekne se Lipnice nad Sázavou, Vysočina, ale kde Penzion U České koruny Lipnice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a hostinec U České koruny lipnice nad sázavou 55 Lipnice nad Sázavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka: 10 m Autobusové nádraží: 5000 m Centrum: 20 m Vlakové nádraží: 5000 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U České koruny Lipnice Lipnice nad Sázavou Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion U České koruny Lipnice poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U České koruny Lipnice nabízí: restaurace, vinárna, sklípek, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, houbaření, rybolov, jízda na koni, pára, masáže.


Fotogalerie ubytování Penzion U České koruny Lipnice

Penzion U České koruny Lipnice recenze na ubytování v Lipnici nad Sázavou

Reference na ubytování Penzion U České koruny Lipnice

Nabízí Penzion U České koruny Lipnice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U České koruny Lipnice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U České koruny Lipnice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U České koruny Lipnice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13361 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U České koruny Lipnice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U České koruny Lipnice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U České koruny Lipnice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lipnice-nad-sazavou/penzion-u-ceske-koruny-lipnice">Penzion U České koruny Lipnice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U České koruny Lipnice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 291 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.