Penzion U Soudu Liberec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Soudu

Studničná 209/4, Liberec
penziony a ubytování Liberec
Foto Penzion U Soudu
Penzion rodinného typu se dvěma 2lůžkovými a dvěma 3lůžkovými pokoji. Dále je možné ubytování ve dvou apartmánech pro 4 nebo 5 osob. Každý se dvěmi ložnicemi, plně vybavenou kuchyní vč. lednice a vařiče, koupelnou. Každý pokoj vč. apartmánu s TV, SAT, Wi-fi. K dispozici PC, bezpečné uzamčené parkoviště v areálu,letní terasa s grilem, zahrada. Penzion je nekuřácký, domácí mazlíčci není možné ubytovat  s ohledem na ostatní hosty. Penzion naleznete v centru města asi 400m od radnice, ale na klidném místě stranou hlavní ulice.V dosahu 15min. pěšky je centrum Bábylon (aqacentrum), severočeské muzeum, botanická a zoologická zahrada, galerie. Nedaleko Ještěd, Český ráj i Máchův kraj. Hranice s německem ( do Žitavy 25km) stejně tak do Polska.

Vybavení a služby poskytuje Penzion U Soudu

  • Stravování: jen snídaně
  • Na pokojích máte: WiFi
  • Ke komfortu patří: venkovní terasa, zahrádka
  • Check in: 14:00
  • Check out: 11:00

Ceník ubytování Penzion U Soudu

Ubytování Liberec
od 415 Kč za lůžko
od 830 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion U Soudu

Penzion U Soudu recenze na ubytování v Liberci

Reference na ubytování Penzion U Soudu

Nabízí Penzion U Soudu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Soudu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Soudu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Soudu z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion U Soudu

Adresa a kontakt na Penzion U Soudu
Studničná 209/4
46001 Liberec


ev.č.12162 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Soudu a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Soudu nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Soudu je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-liberec/penzion-u-soudu">Penzion U Soudu je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Soudu je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě