Pension Bambino Liberec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Bambino

Heliova 287/18, Liberec
penziony a ubytování Liberec
Foto Pension Bambino

Pension v centru Liberce, vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ubytování například firemních zaměstnanců.

Pension v centru Liberce Bambino je zaměřený nejen na rodiče s dětmi. Svou polohou je vhodný i pro ubytování například firemních zaměstnanců. Najdete nás 500m od radnice v klidné Heliově ulici ušetřené městských hluků.
Všechny apartmány jsou nekuřácké, vybavené malou kuchyňkou a základním nádobím, sprchou a WC, TV se satelitním vysíláním, WI-FI připojením internetu. K dispozici je i dětský koutek. Celková kapacita Pensionu Bambino je 32 lůžek včetně přistýlek.
Děti do 3 let mají pobyt zdarma, pro ty nejmenší je možné připravit dětskou postýlku. Pro náročnější hosty máme k dispozici nadstandartní apartmán s možností ubytování až osmi hostů s krbem a masážní vanou. V zimní sezóně máme pro své hosty zajištěnou půjčovnu lyží a snowboardů (150kč/den)

Pokoje v penzionu

V pensionu máme dvou-až čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky. Všechny jsou nekuřácké, vybavené vlastní kuchyňkou, sprchou a WC, TV se satelitním vysíláním, WI-FI připojením internetu zdarma. Vzhledem k tomu, že jsme pension garantující nekuřácké prostředí pro rodiny s dětmi v celé budově, může být po hostech nerespektujících zákaz kouření požadována částka 500kč/den jako vicenáklády na úklid apartmánu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Bambino stravování

Snídaně 100, - Kč osoba/den.

Popis okolí penzionu, Liberec a Jizerské hory

Liberec i jeho okolí nabízejí dostatek vyžití pro všechny, kteří mají zájem o kulturu, sport i zábavu. V centru Liberce i jeho nejbližším okolí vyrostlo dostatek nákupních center, kde každý najde přesně to, co ho zajímá. Dvě multikina, divadla, muzea a speciální kino uvádějící přímé přenosy z Metropolitní Opery v N. Y. zajisté zas zaujmou ty, kteří se chtějí odreagovat od shonu města. Odreagování nabízí i Aquapark se zábavním centrem a celoročně otevřený zámek Sychrov vybízí k romantické prohlídce ty, které zajímá historie.

Řekne se Liberec, Jizerské hory, ale kde Pension Bambino hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Bambino - Centrum Heliova 287/18 Liberec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem: Směr Liberec centrum, nám. dr. E. Beneše -Liberecká Radnice
Na Chrastavské ulici sjedete u kostela Sv. Kříže do ulice mezi parkem a kostelem. Za kostelem ihned vpravo najdete náš pension v Heliově ulici a možnost parkovat zdarma.
Pěšky:
Pěšky k nám dojdete nejlépe od radnice ulicí Frýdlantskou k ZUŠce. Před hlavním vchodem uvidíte nalevo ulici Heliovu, která Vás podél ZUŠky dovede po 100m až k nám.

Doplňující informace

DĚTSKÉ KOUTKY
V restauraci máme pro Vaše nejmenší velký koutek 30m2 se skákacím hradem, skluzavkou, míčovým bazénem, domečkem a spoustou dalších hraček.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Bambino Liberec Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 500 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness 500 m od penzionu, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), tělocvična či sportovní hala, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, zacvičit si aerobik 500 m od penzionu, půjčovna sportovního vybavení je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér, se potápět, si jít zastřílet na střelnici, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Bambino poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Bambino nabízí: restaurace, bar, pizzerie, vinárna, kavárna, zahrádka, cukrárna, sklípek, pivnice, internetová kavárna, snack bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka, dětské hřiště, kino, divadlo, houbaření, jízda na koni, kasíno, vyhlídkové lety, masáže.


Ceník ubytování Pension Bambino

Pension Bambino zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Liberec.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Bambino

Pension Bambino recenze na ubytování v Liberci

1 Reference, komentáře

Reference na ubytování Pension Bambino

Nabízí Pension Bambino kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Bambino na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Bambino můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Bambino z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Bambino

Adresa a kontakt na Pension Bambino
Heliova 287/18
46001 Liberec


ev.č.12166 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jizerské hory

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Bambino a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Bambino nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Bambino je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-liberec/pension-bambino">Pension Bambino je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Bambino je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě