Penzion Na Podlesí Letovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Na Podlesí

Halasova 19, Letovice
penziony a ubytování Letovice
Foto Penzion Na Podlesí
Penzion Na Podlesí si rezervujte online

Ubytování v klidném prostředí u lesa na okraji Letovic.

Rodinný penzion se nachází na okraji města Letovic, v klidném prostředí u lesa. U nás najdete klid a pohodu, v zahradě dostatek soukromí, vhodné podmínky pro děti, posezení s grilem. Nádherná příroda na dosah (houbaření, borůvky, turistika, cyklotrasy, v zimě běžky, lyžařské vleky do 12 km).

Pokoje v penzionu

K dispozici nabízíme dva kompletně vybavené podkrovní apartmány s kuchyňským koutem, společenskou místností, dvěma ložnicemi a soc. zařízením s pračkou. Samozřejmostí je připojení na internet. Parkování v garáži nebo u penzionu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Letovice a Moravský kras a Brněnsko

U nás najdete klid a pohodu, v zahradě dostatek soukromí, vhodné podmínky pro děti, posezení s grilem. Nádherná příroda na dosah (houbaření, borůvky, turistika, cyklotrasy, v zimě běžky, lyžařské vleky do 10 km). V místě tenisové kurty, koupaliště s minigolfem a trampolínou, jízdy na koni, přehrada Křetínka – kromě koupání a rybaření možné provozovat i vodní sporty, keltská osada ISARNO, zámek Letovice. V blízkém okolí se nachází mnoho dalších zajímavostí a typů na výlety, např. oblast Moravského krasu.

Řekne se Letovice, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion Na Podlesí hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Na Podlesí Halasova 19 Letovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Na Podlesí Letovice Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, zdravotní středisko 500 m od penzionu, možnost vyprání prádla, obchodní centrum 500 m od penzionu, pokojová služba, půjčovna dvd v penzionu, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, úschovna jízdních kol, směnárna 500 m od penzionu, kadeřnictví 500 m od penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 2000 m od penzionu, zacvičit ve fitness, zahrát bowling 2000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 18000 m od penzionu, uklidnit se při minigolfu 1500 m od penzionu, namazat tága, billiard je 500 m od penzionu, automat na šipky 500 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Na Podlesí poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Na Podlesí nabízí: restaurace 500 m od penzionu, bar 500 m od penzionu, kavárna 500 m od penzionu, zahrádka, cukrárna 500 m od penzionu, sklípek, pivnice 500 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub 500 m od penzionu, diskotéka 500 m od penzionu, dětské hřiště, houbaření, rybolov, jízda na koni, masáže 500 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion Na Podlesí

Penzion Na Podlesí recenze na ubytování v Letovicích

Reference na ubytování Penzion Na Podlesí

Nabízí Penzion Na Podlesí kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Na Podlesí na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Na Podlesí můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Na Podlesí z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14652 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Na Podlesí a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Na Podlesí nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Na Podlesí je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-letovice/penzion-na-podlesi">Penzion Na Podlesí je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Na Podlesí je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Panorama
  Penzion Panorama Přijměte pozvání do penzionu PANORAMA který se nachází v Českém Krumlově, 15 minut chůze od náměstí, stejně jako…
  penziony Český Krumlov, ubytování od 850 Kč
 • Vila Evička
  Penzion Vila Evička je situován v okrajové části města Sobotka, ale pouhých 200 metru od historického centra…
  penziony Sobotka, ubytování od 450 Kč
 • Chata na Špici
  Benecko je nejvýše položená obec v západních Krkonoších. Je krásným a hojně navštěvovaným rekreačním střediskem, umístěným ve velmi…
  penziony Benecko, ubytování od 1200 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 496 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.