Penzion Havírna Letovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Havírna

Jevíčská 448/41, Letovice
penziony a ubytování Letovice
Foto Penzion Havírna
Penzion Havírna si rezervujte online

Penzion Havírna je nově zrekonstruovaný rodinný penzionek nacházející se ve městě Letovice, které leží v severní části Jihomoravského kraje na úpatí Drahanské vrchoviny. V současné době nabízíme ubytování v 9 pokojích s vlastním sociálním zařízením, internetem, telefonem. Pro naše hosty připravujeme různé pobyty, např. programy pro rodiny s dětmi, pro nastávající rodiče, pobyty se cvičením, relaxací a odpočinkem, doporučíme výlety, zajistíme odvoz, připravíme pro Vaši skupinku různé oslavy, bankety, školení, svatby, promoce, grilování, opékání selátka, apod.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Letovice

Ve vzdálenosti cca 1,5 km se nachází 7 venkovních antukových tenisových dvorců. Povrch je vhodný pro rekreační i závodní hraní. Koupaliště s tobogánem s přilehlou restaurací a letním posezením - 1,5 km. Minigolf, trampolíny - 1,5 km, 2km od hotelu je přehrada Křetínka, kde je kromě rybaření možné provozovat vodní sporty např. jachting, windsurfing. Je zde zakázáno používat spalovací motory. 1,5 km - Letní kino, 2 km - Kino

Řekne se Letovice, ale kde Penzion Havírna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Havírna Jevíčská 448/41 Letovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Havírna Letovice Vám nabízí při pobytu následující služby: hotelový transport.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát bowling, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Havírna poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Havírna nabízí: restaurace, bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Penzion Havírna

Penzion Havírna recenze na ubytování v Letovicích

Reference na ubytování Penzion Havírna

Nabízí Penzion Havírna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Havírna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Havírna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Havírna z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13739 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Havírna a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Havírna nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Havírna je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-letovice/penzion-havirna">Penzion Havírna je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Havírna je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě