Penziony Leskovec nad Moravicí

K ubytování máte na výběr penziony (3×) s kontakty na provozovatele nebo recepci penzionu a přejeme ty nejhezčí vzpomínky na ubytování o dovolené, služební cestě nebo jiných aktivitách v penzionech Leskovec nad Moravicí.

Ubytování v penzionu v Leskovci nad Moravicí

Obec Leskovec nad Moravicí (510 m.n.m.) patří do okresu Bruntál což je kraj Moravskoslezský. V Leskovci nad Moravicí na rozloze 15,59 km2 žije asi 461 obyvatel. Přibližné GPS souřadnice Leskovce nad Moravicí jsou 49° 54' 53" a 17° 34' 42".

Penziony na horách

V níže uvedených městech a obcích můžeme předpokládat, že ubytování na horách bude se sněhem a se vším co k zimní dovolené patří.
Výběr některých výše položených míst (nad 600 m.n.m) s penziony v okrese Bruntál vhodná také na dovolenou v zimě.
Karlova Studánka 775, Malá Morávka 660, Stará Ves 645, Andělská Hora 640, Ludvíkov 620, Křišťanovice 605 metrů nad mořem.

Oblíbené lokality s často hledanými penziony na Bruntálsku

 • penziony Krnov
 • penziony Bruntál
 • penziony Rýmařov
 • penziony Vrbno pod Pradědem
 • a další zajímavá místa
Hledáte ubytování v sekci
penziony Leskovec nad Moravicí v katalogu ubytování s 4800 wellness penziony

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Rak
  Penzion Rak Penzion Rak se nachází v malebné obci Černá v Pošumaví přímo u Lipenského jezera. Naleznete zde moderně zařízené…
  penziony Černá v Pošumaví, ubytování od 720 Kč v lokalitě Lipno
 • Penzion Zátiší
  Penzion Zátiší Rekreační středisko - penzion Zátiší. Vhodné pro hromadné akce, zejména pro školy v přírodě, školní výlety,…
  penziony Komorní Lhotka, ubytování od 600 Kč v lokalitě Beskydy
 • Penzion Alfa
  Penzion Alfa Penzion Alfa je zmodernizovaný penzion v samém středu hlavní pěší kolonády, nádherného parku s fontánou a pramenem v lázeňském…
  penziony Poděbrady, ubytování od 890 €
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě