Penzion Farma Lednice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Farma

Nejdecká 673, Lednice
penziony a ubytování Lednice
Foto Penzion Farma
Penzion Farma si rezervujte online

Nabízíme ubytování v centru Lednicko-valtického areálu. Pokoje jsou moderně zařízeny, s LCD televizorem a WiFi připojením. Nábytek je z masivu a polštáře s přikrývkami z protialergenních materiálů. V koupelnách máme "dokonalé sprchy", které díky antibakteriální funkci a proudu vzdušné vodní pěny jsou ideální pro malé děti a lidi s citlivou pokožkou.

Naši hosté mohou využít:

zapůjčení jízdních kol zapůjčení holí pro nordic walking zahradní vířivku

V našem penzionu lze pořádat firemní akce, oslavy všeho druhu, ochutnávky vína.

Pokoje v penzionu

Penzion celkem disponuje devíti pokoji a třemi apartmány:

4 dvoulůžkové pokoje 2 třílůžkové pokoje 2 čtyřlůžkové pokoje 1 pětilůžkový pokoj Podkrovní apartmán až pro 6 osob - dvě ložnice (jedna se dvěma a druhá se čtyřmi lůžky), obývací pokoj s kuchyňkou a jídelnou, koupelna s WC, balkon Malý apartmán až pro 6 osob - jedna ložnice se třemi lůžky, obývací pokoj s jedním lůžkem a rozkládací sedačkou dohromady s jídelnou a kuchyní, koupelna s WC, balkon Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení.
K dispozici je kuchyňka a společenská místnost. Velký apartmán až pro 8 osob - tři ložnice, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelna s rohovou vanou a WC

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Farma stravování

podáváme pouze snídaně, stravovaní v těsné blízkosti penzionu

Řekne se Lednice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Farma hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Farma Nejdecká 673 Lednice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Farma

Penzion Farma recenze na ubytování v Lednici

Reference na ubytování Penzion Farma

Nabízí Penzion Farma kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Farma na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Farma můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Farma z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15127 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Farma a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Farma nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Farma je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lednice/penzion-farma">Penzion Farma je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Farma je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 309 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.