Penzion Tillerova vila Lázně Bohdaneč

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Tillerova vila

Langrova 38, Lázně Bohdaneč
penziony a ubytování Lázně Bohdaneč
Foto Penzion Tillerova vila
Penzion Tillerova vila si rezervujte online

Penzion Tillerova vila se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Lázní Bohdaneč vzdáleného 10 km od krajského města Pardubice. Původně rodinná třípodlažní vila si zachovalá původní ráz a hostům k dispozici 11 moderně vybavených pokojů v kategorii standard i nadstandard rozmístěných na třech podlažích s výtahem.

Penzion Tillerova vila se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Lázní Bohdaneč vzdáleného 10 km od krajského města Pardubice a 20 km od krajského města Hradec Králové. Původně rodinná třípodlažní vila, jejíž historie se začala psát v roce 1921, získala v roce 2004 nového majitele, prošla dvouletou celkovou rekonstrukcí a od září 2006 nabízí ubytovací služby jako penzion.

Vnější historický ráz budovy zůstal zachován, uvnitř je hostům k dispozici 11 moderně vybavených pokojů v kategorii standard i nadstandard rozmístěných na třech podlažích s výtahem.

V přízemí objektu se nachází jídelna pro podávání snídaní s maximální kapacitou 25 osob. Za příznivého počasí lze využít k posezení i venkovní terasu, kde nabízíme i menší občerstvení. Ke každému pokoji je v uzavřeném areálu penzionu jedno parkovací místo pro osobní automobil v ceně ubytování. Penzion je nekuřácký. Pobyt s domácími mazlíčky není dovolen.

V červenci 2011 bylo uvedeno do provozu privátní relaxační centrum s finskou saunou a infrakabinou, hydromasážní vanou a odpočinkovým koutem v suterénu penzionu. Nově je možnost si dopřát aroma koupel s bylinnou směsí firmy Biogena.

Pokoje v penzionu

Každý pokoj má předsíňku, sociální zařízení a vlastní pokoj. Součástí jejich standardního vybavení jsou 2 lůžka nebo dvojlůžko, noční stolky, komoda, pracovní deska s křesílkem, skřínka s lednicí a v předsíňce šatní skříň. Všechny pokoje mají Tv s plochou obrazovkou, připojení na internet a telefon pro komunikaci s recepcí a přijímání hovorů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Lázně Bohdaneč, Východní Čechy, ale kde Penzion Tillerova vila hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Tillerova vila Langrova 38 Lázně Bohdaneč. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Tillerova vila

Penzion Tillerova vila recenze na ubytování v Lázních Bohdaneč

Reference na ubytování Penzion Tillerova vila

Nabízí Penzion Tillerova vila kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Tillerova vila na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Tillerova vila můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Tillerova vila z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12777 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Tillerova vila a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Tillerova vila nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Tillerova vila je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-lazne-bohdanec/penzion-tillerova-vila">Penzion Tillerova vila je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Tillerova vila je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Primus
  Pension Primus Ubytování v rodinném pensionu v klidném vilové čtvrti. Nekuřácký Pension Primus**** rodinného typu se nachází ve vilové čtvrti…
  penziony Beroun, ubytování od 1090 Kč v lokalitě Křivoklátsko
 • PENZION U Kačerů
  PENZION U Kačerů Rodinný Penzion u Kačerů se nachází v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti (CHKO) Třeboňsko asi 4 km…
  penziony Klec, ubytování od 700 Kč
 • Penzion Palouček
  Penzion Palouček Apartmány Palouček nabízí ubytování v nově postavených apartmánech situovaných cca 3 min od stanice metra C Vyšehrad…
  penziony Praha-Nusle, ubytování od 1300 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Pardubickém kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 109 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.