Penzion Rafanda Láz

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Rafanda

Foto Penzion Rafanda

Nabízíme Vám příjemné ubytování v soukromém penzionu se zahradou na okraji klidné vesničky Láz s výhledem na brdské lesy. Nelekejte se názvu „RAFANDA“, takhle již nazývali starousedlíci horní část obce Lázu.

Penzion Rafanda najdete v malebném zákoutí brdských lesů - jednom z nejčistějších a nejkrásnějších míst u nás.

Nabízíme Vám příjemné ubytování v soukromém penzionu se zahradou na okraji klidné vesničky Láz s výhledem na brdské lesy. K dispozici je 18 lůžek a 3 přistýlky ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením, pro náročnější hosty je připraven kompletně zařízený apartmán.

Dalším místem kde je možné příjemně strávit čas i za nepříznivého počasí je stylově řešený zahradní přístřešek s krbem, elektrickými šipkami a stolním fotbalem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Rafanda stravování

Hostům jsou k dispozici 2 kompletně vybavené kuchyně, 2 grily, velká terasa se zahradním sezením a houpačky.

V obci je samoobsluha (300 m), která je otevřena každý den a hned vedle je restaurace pouze s menším studeným občerstvením.

Naproti penzionu přes hřiště (100 m) je malá hospůdka pro sportovce, která je také otevřena každý den.

Další možnost teplého stravování – výborná kuchyně (4 km) směr Příbram je Restaurace DRMLOVKA.

Řekne se Láz, Střední Čechy, ale kde Penzion Rafanda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Rafanda Láz 218 Láz. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vzdálenost od centra Prahy je 60 km z Příbrami i Rožmitálu pod Třemšínem 8 km. Snadno nás najdete podle ukazatelů.

Doplňující informace

Děti do 3 let zcela zdarma – (společné lůžko s rodiči). Dětskou postýlku s povlečením lze zapůjčit za 40, - Kč za den.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Rafanda Láz Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, možnost vyprání prádla, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku - 500 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 100 m od penzionu, tenisovou halu máme 3000 m od penzionu, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Rafanda poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Rafanda nabízí: restaurace 2000 m od penzionu, bar 8000 m od penzionu, pizzerie 8000 m od penzionu, vinárna 8000 m od penzionu, kavárna 8000 m od penzionu, zahrádka 8000 m od penzionu, cukrárna 8000 m od penzionu, sklípek 8000 m od penzionu, pivnice 50 m od penzionu, internetová kavárna 50 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 8000 m od penzionu, noční klub 8000 m od penzionu, diskotéka 8000 m od penzionu, dětské hřiště 50 m od penzionu, kino 8000 m od penzionu, divadlo 8000 m od penzionu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, solárium 8000 m od penzionu, pára 8000 m od penzionu, whirlpool 8000 m od penzionu, vyhlídkové lety, masáže 8000 m od penzionu.

Vybavení a služby poskytuje Penzion Rafanda

  • Stravování: možnost vaření nebo kuchyňka na pokoji
  • Na pokojích máte: koupelna

Ceník ubytování Penzion Rafanda

Ubytování Láz
od 300 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Rafanda

Penzion Rafanda recenze na ubytování v Lázu

Reference na ubytování Penzion Rafanda

Nabízí Penzion Rafanda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Rafanda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Rafanda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Rafanda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Rafanda

Adresa a kontakt na Penzion Rafanda
Láz 218
26241 Láz


ev.č.10380 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Rafanda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Rafanda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Rafanda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-laz/penzion-rafanda">Penzion Rafanda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Rafanda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě